GdziePaczka.pl

transport i komunikacja, aplikacje
http://www.gdziepaczka.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Portal GdziePaczka.pl jest funkcjonalną aplikacją internetową, która umożliwia śledzenie krajowych przesyłek kurierskich największych firm.

Czym jest Wasz projekt?

Portal GdziePaczka.pl jest funkcjonalną aplikacją internetową, która umożliwia śledzenie krajowych przesyłek kurierskich największych firm. Na chwilę obecną, system umożliwia śledzenie przesyłek takich firm kurierskich, jak DHL, GLS, UPS, DPD, Poczta Polska, InPost, K-EX, TNT, DB Schenker, Opek oraz Siódemka.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis, po wcześniejszym założeniu konta oferuje kompletne monitorowanie przesyłek kurierskich. Poprzez dodanie paczki do systemu za pomocą numeru listu przewozowego, użytkownik zyskujemy mozliwość otrzymywania powiadomień przy każdej zmianie statusu paczki, a także śledzenia trasy swojej przesyłki na mapie! Oprócz tego, portal umożliwia sprawdzanie pojedynczych przesyłek kurierskich przez użytkowników niezarejestrowanych. Korzystanie z wszelkich funkcjonalności na portalu jest darmowe, lecz aby posiadać pełny dostęp do wszystkich możliwości, należy założyć darmowe konto.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do osób, które chcą na bieżąco być informowane na temat zmiany statusu swojej przesyłki.

Kto stoi za projektem?

Pojedyncza osoba - Mateusz Małek.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W chwili obecnej projekt jest w fazie BETA. Testowane są poszczególne aspekty działania serwisu. Wyniki jak na początek są słabe, głównie z powodu braku reklamy projektu.

Jakie są plany rozwoju?

W przyszłości portal zostanie w pełni zsynchronizowany z aplikacją na platformę Android, dzięki czemu użytkownik będzie mógł monitorować przesyłki dodane na telefonie oraz za pośrednictwem strony WWW w każdym miejscu, w którym będzie przebywał.

Startupy

Dodaj startup