gdzietanczyc.pl

inna
http://gdzietanczyc.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Nasz projekt jest pierwszą w Polsce Porównywarką Szkół Tańca.

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt jest pierwszą w Polsce Porównywarką Szkół Tańca. Co nas wyróżnia:

  • jako pierwsi dajemy możliwość szybkiego ocenienia szkoły i napisania recenzji,
  • dajemy możliwość ocenienia kadry uczącej w danej szkole tańca,
  • posiadamy największą i najbardziej dokładną bazę szkół tańca (obecnie bardzo szczegółowo jest wprowadzona baza szkół tańca z Warszawy i Białegostoku, pozostałe są wprowadzone mniej szczegółowo, ale będziemy sukcesywnie uzupełniać bazę kolejnych miast).

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasz portal pomaga znaleźć szkołę tańca w zależności od wybranych kryteriów, m.in. dogodnej dla użytkownika lokalizacji czy wybranego przez niego stylu tańca.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierujemy do aktywnych internautów, którzy zaczęli bądź pragną rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zadaniem portalu jest służyć zarówno tym, którzy mają już swoją wybraną i sprawdzoną szkołę tańca i instruktorów – tak by mogli się dzielić swoimi wrażeniami z innymi pasjonatami tańca, jak i dla tych którzy i ciągle szukają szkoły, stylu, instruktora – tak by na podstawie wybranych przez siebie kryteriów oraz opinii innych użytkowników móc odnaleźć to, czego szukają;)

Kto stoi za projektem?

Obecnie projekt tworzą trzy osoby które są zafascynowane kulturą tańca i Internetem. Dajemy z siebie wszystko optymistycznie patrząc w przyszłość.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt dopiero wystartował, obecnie mamy bardzo szczegółowo uzupełnioną bazę szkół tańca z Warszawy i Białegostoku, pozostałe są wprowadzone mniej szczegółowo, ale będziemy sukcesywnie dodawać kolejne miasta.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy mieć największą i najbardziej aktualną bazę szkół tańca i instruktorów, przy których będą oceny i krótkie recenzje. Plany na później – może społeczność?:)

Startupy

Dodaj startup