Generator Ogłoszeń

inna, nieruchomości, marketing i reklama
www.generator-ogloszen.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Generator Ogłoszeń to serwis pomagający w rozsyłaniu ogłoszeń nieruchomości do setek stron ogłoszeniowych. Użytkownik używa jednego konta, wypełniając tylko jeden formularz. Dodane w serwisie ogłoszenie, po rozesłaniu do innych serwisów, można odnaleźć na ponad 230 stronach internetowych. Serwis oferuje również możliwość rozsyłania ogłoszeń do gazet. Są to ogłoszenia bezpośrednie, nie pośredniczymy w sprzedaży lub wynajmie i nie pobieramy za to prowizji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasza podstawowa usługa to dodawanie ogłoszeń bezpośrednich za zlecającego. Użytkownik nie traci czasu na wystawianie swojego ogłoszenia o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na setki portali ogłoszeniowych. Zamiast tego wypełnia tylko jeden formularz ogłoszeniowy i może rozsyłać je do wielu portali szybko, bezpośrednio, sprawnie. Aby skorzystać z Generatora Ogłoszeń wystarczy zalogować się na stronie: www.generator-ogloszen.pl następnie wypełnić formularz i aktywować opłatą ogłoszenie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Oferta skierowana jest do osób prywatnych, które chcą sprzedać lub wynająć nieruchomość i jednocześnie oszczędzić swój czas i pieniądze. Nasz Serwis ma podpisane umowy z największymi płatnymi serwisami ogłoszeniowymi w Polsce, dzięki temu możemy oferować niższe, hurtowe stawki za dodawane ogłoszenie.

Kto stoi za projektem?

Startup stworzyła firma Moderato, która jest jedynym właścicielem startaupu oraz wykonawcą usługi.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wytarował 6 czerwca 2014 roku. Obecnie jest w fazie początkowego rozwoju.

Jakie są plany rozwoju?

Kolejne kroki to sukcesywne rozszerzanie oferty o nowe usługi np.: dodawanie ogłoszeń do gazet oraz ciągłe powiększanie listy portali na która dodane są ogłoszenia.

Startupy

Dodaj startup