gochat.in

rozrywka, społeczność
http://gochat.in
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

gochat.in to jednostronnie anonimowy czat. Miejsce gdzie znajomi jak i nieznajomi mogą rozmawiać z Tobą całkowicie anonimowo. Po jednej stronie konwersacji widoczny więc jest profil danej osoby, a po drugiej stronie niewidoczny (można jednak ujawnić swój profil podczas konwersacji).

Czym jest Wasz projekt?

gochat.in to jednostronnie anonimowy czat. Miejsce gdzie znajomi jak i nieznajomi mogą rozmawiać z Tobą całkowicie anonimowo. Po jednej stronie konwersacji widoczny więc jest profil danej osoby, a po drugiej stronie niewidoczny (można jednak ujawnić swój profil podczas konwersacji). Aby pozwolić innym rozmawiać z Tobą anonimowo należy podzielić się adresem profilowym publicznie np. na Facebooku lub Twitterze (przykładowy adres to gochat.in/nazwaużytkownika). Aby umilić czas spędzony w serwisie została dodana opcja wspólnego jednoczesnego oglądania i słuchania nagrań z serwisu YouTube.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pozwalamy ludziom w ciekawy sposób poznawać i rozmawiać ze znanymi nam i nieznanymi nam osobami. Nieznanymi, ponieważ można w serwisie rozmawiać z nieznajomymi anonimowo, a znanymi ponieważ można dzielić się adresem profilowym publicznie tak aby znajomi rozmawiali z nami anonimowo.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nie ma tutaj dokładnie sprecyzowanej grupy docelowej. Myślę, że taka forma komunikacji i rozrywki może zainteresować prawie każdą osobę, która ma chęć pogadać z kimś i kogoś poznać.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją dwie osoby: Wiktor Sierociński i Miłosz Muszyński. Obaj jesteśmy programistami.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt ruszył tak naprawdę od momentu gdy zamieściliśmy wpis dotyczący tej strony w serwisie wykop.pl jakieś 2.5/3 miesiąca temu. Użytkownicy wykopu uznali, że jest to chyba wartościowy projekt bo wpis wszedł na główną stronę serwisu. Do tej pory zarejestrowało się około 5 tysięcy użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Myślę, że to wszystko zależy od tego jak projekt się będzie rozwijał. Obecnie użytkownikami są głównie Polacy. Ale strona jest teoretycznie przygotowana już na wyjście poza Polskę, gdyż cała strona istnieje w wersji angielskiej.

Startupy

Dodaj startup