GodsToys.pl

e-commerce
http://GodsToys.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

GodsToys.pl jest sklepem internetowym o bogatej bazie oryginalnych gadżetów, które doskonale nadają się jako prezenty i upominki na różne okazje.

Czym jest Wasz projekt?

GodsToys.pl jest sklepem internetowym o bogatej bazie oryginalnych gadżetów, które doskonale nadają się jako prezenty i upominki na różne okazje. Od początku istnienia, czyli od 14 lutego 2011, dokładamy wszelkich starań, by nasza baza asortymentowa wciąż się powiększała, docierając do coraz szerszego grona odbiorców. Wierzymy, że każde zaskakująco dobrze zrealizowane zamówienie niesie radość do domów naszych Klientów, a ci dzielą się tym pozytywnym promykiem z bliskimi. W naszej wizji przyczyniamy się do uczynienia Polski radośniejszym i przyjaźniejszym krajem. :)

Jaki problem rozwiązujecie?

Jesteśmy odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy szukają prezentów na różne okazje od walentynek, po wieczory kawalerskie, panieńskie itd. a także tych, którzy lubią oryginalne gadżety.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Głównie do osób młodych, wciąż "imprezujących". Jednak nasz asortyment nieustannie się powiększa także o produkty z wyższych półek cenowych, trafiających do osób starszych.

Kto stoi za projektem?

Projekt prywatny.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt 14 lutego obchodził pierwsze urodziny. W zasadzie od początku jest rentowny.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy poszerzać asortyment o produkty premium, otworzyć własną sieć sklepów tradycyjnych w Polsce.

Startupy

Dodaj startup