GraDoRana.pl

kultura i sztuka, rozrywka
http://gradorana.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Branża: kultura i sztuka, rozrywka

Finansowanie: własne

Model biznesowy: reklama, usługi premium

Adres: gradorana.pl

 


Czym jest Wasz projekt?

Gradorana.pl to portal zawierający katalog zespołów muzycznych, DJ-ów, wodzirejów oraz wszystkiego co związane z muzyką. Najważniejszą funkcją projektu jest wyszukiwarka, dzięki której użytkownik w prosty i intuicyjny sposób znajdzie odpowiedniego odtwórce muzyki na organizowane wydarzenie. Portal daje również możliwość promocji osób zajmujących się obsługa muzyczna imprez.

 Jaki problem rozwiązujecie?

Na rynku brakowało rozbudowanego, działającego i przede wszystkim rozwijającego się katalogu muzycznego dla osób szukających wykonawców muzyki na rożne wydarzenia w których istotną role odgrywa oprawa muzyczna. Dzięki portalowi GraDoRana użytkownik może poznać opinie i oceny innych osób dotyczące ogłaszających się muzyków. Na portalu ogłaszający się muzycy mogą dodawać zdjęcia, utwory dźwiękowe jak również filmy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do osób poszukujących odtwórcy muzyki na organizowane wydarzenia. Projekt kierowany jest również do osób które chcą reklamować swój zespół muzyczny, DJ-a, orkiestrę w której gra czy wodzireja czy orkiestrę. W niedalekiej przyszłości portal zyska funkcjonalność dzięki której muzycy będą mogli zarządzać swoimi terminami. Dzięki takiej funkcjonalności osoba poszukująca wykonawcy nie będzie traciła czasu na kontakt z muzykami którzy mają zajęte pożądane terminy.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą oraz autorem portalu jest osoba która na co dzień zajmuję się wytwarzaniem aplikacji internetowych i desktopowych. Z portalem współpracuje również osoba odpowiedzialna za treści na stronie i zarządzanie fanpagem na portalach facebook i twitter. 

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w fazie beta. Jego podstawowa wersja została ukończona i z sukcesem opublikowana na początku lipca br. Teraz przyszedł czas na reklamę i dodatkowe opcje portalu.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy stać się portalem o którym pomyśli każdy kto będzie szukał odtwórcy muzyki na dowolnego rodzaju imprezę. Dodatkowo mamy kilka pomysłów które usprawnią organizacje pracy muzyków jak np. wspomniane wcześniej zarządzanie terminami. 

Startupy

Dodaj startup