GranateSEO

inna, informatyka i programowanie, e-commerce
http://granateseo.com/
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

GranateSEO jest programem, który sprawdza poprawność strony www z perspektywy struktury oraz jej zawartości. W pierwotnym zamierzeniu ma skupić w sobie funkcjonalności kilku narzędzi używanych w celu wykonania audytu pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Projekt jest na etapie prężnego rozwoju oraz wprowadzania drobnych korekt.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki GranateSEO osoba posiadająca własną stronę internetową może w łatwy sposób niskim kosztem zająć się optymalizacją swojej strony www, bez konieczności zlecania usługi zewnętrznej firmie. GranateSEO monitoruje bardzo wiele kwestii w poprawności strony www i pokazuje co należy zmienić pilnie a co może być naprawione w dalszej kolejności. 

Do kogo kierujecie swój projekt? 

Do osób, których wiedza dotycząca optymalizacji strony www i pozycjonowania jest początkująca, a które chcą same zająć się optymalizacją z pomocą wygodnego narzędzia. Chcielibyśmy ułatwić podjęcie decyzji w sprawie optymalizacji strony www w sytuacji, gdy ktoś stawia na minimalizację kosztów. GranateSEO przyda się również firmie, która poza głównymi usługami oferuje takie, w których sprawdzenie poprawności strony www usprawniłoby pracę na innych etapach. Być może SEO specjaliści również znajdą coś pomocnego w GranateSEO.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy młodym zespołem prężnie działających programistów zaangażowanych w kilka projektów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. 

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie testowania, poprawiania drobnych błędów i niedociągnięć. Obecnie można przetestować w ramach konta demo do końca sierpnia 2014 funkcjonowanie programu na przykładzie 1 strony www. Zbieramy informacje, sugestie i wrażenia od osób, które obecnie zgłosiły się do nas w celu wypróbowania GranateSEO by móc wprowadzić zmiany usprawniające działanie i obsługę programu.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy wprowadzić na rynek pełnowartościowy produkt, który w przyszłości za niewielką opłatą wesprze właścicieli stron www, agencje i firmy w działaniach dotyczących optymalizacji stron www pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach typu Google. W ramach rozwoju samego programu planowane jest zamieszczenie wskazówek i instrukcji pomagających przeprowadzać poszczególne etapy optymalizacji. Niedawno również uruchomiliśmy bloga na naszej stronie www.

Startupy

Dodaj startup