GroupCamp

informatyka i programowanie, społeczność, social media, biznes i finanse, aplikacje, produktywność
www.groupcamp.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

GroupCamp postawiło sobie za cel dostarczenie prostych i skutecznych aplikacji i usług online, w 100 procentach internetowych i dostępnych w opcji SaaS oraz na żądanie, aby pomóc w rozwoju małym i średnim przedsiębiorstwom.

Czym jest Wasz projekt?

GroupCamp postawiło sobie za cel dostarczenie prostych i skutecznych aplikacji i usług online, w 100 procentach internetowych i dostępnych w opcji SaaS oraz na żądanie, aby pomóc w rozwoju małym i średnim przedsiębiorstwom. GroupCamp Project jest oprogramowaniem do wspólnego zarządzania projektami online, które pozwala firmom: - przydzielać oraz monitorować zadania i kamienie milowe projektów, - zarządzać projektami klientów - integrować arkusze czasu - optymalizować wspólne tworzenie dokumentów - integrować arkusze czasu współpracowników

Jaki problem rozwiązujecie?

Małe i średnie przedsiębiorstwa, decydujące się przenieść swoje aplikacje biurowe do środowiska Cloud (Google Apps lub Office 365) potrzebują usługodawcy, który wspomógłby je w zakresie współpracy i produktywności w firmie, dostarczył narzędzie CRM lub platformy ENS (Enterprise Social Networking). GroupCamp dostarcza prostych wertykalnych aplikacji do wspólnego zarządzania projektami z możliwością integracji ze wspólną przestrzenią do pracy w opcji on-demand. Starania firmy w kierunku opracowania coraz bardziej atrakcyjnych i konkurencyjnych produktów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Oferta GroupCamp skierowana jest zarówno do firm z branży konsultingowej (5-10 pracowników) jak i dużych międzynarodowych korporacji. Ich kluczową potrzebą jest posiadanie narzędzia do współpracy, z możliwością obsługiwania przez dowolna liczbę użytkowników często nie będących specjalistami w dziedzinie IT. GroupCamp odniósł ogromny sukces wśród małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują aplikacji do zarządzania projektami klienta aby wspomóc produktywność w firmie – zwłaszcza w kwestii zarządzania zadaniami oraz monitorowania czasu w projekcie.

Kto stoi za projektem?

GroupCamp jest prywatną spółką założoną w Paryżu pod koniec 2008 roku. Od początku istnienia, celem GroupCamp było dostarczenie usług na skalę globalną poprzez udostępnienie swoich narzędzi w wielu językach. Założyciele Dickel Sooriah i Eric Hassid oraz inżynierowie GroupCamp posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów i oprogramowań high-tech, rozwiązań programowych w zakresie obsługi klienta, rozwiązań IP Voice i masowych danych dla operatorów telekomunikacyjnych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

GroupCamp udostępnia swoje narzędzia w 13 językach oraz w ponad 50 krajach. Ponadto, w każdym kraju GroupCamp posiada sieć dystrybutorów lokalnych. W oparciu o sukces jaki GroupCamp Project odniósł na całym świecie, firma przygotowuje nową ofertę, która pojawi się jeszcze przed końcem roku 2012.

Jakie są plany rozwoju?

Główny obszar, na którym GroupCamp skupia swoje starania to Social Business Online: zarządzanie projektami online, CRM, ENS. Obecnie głównym celem GroupCamp jest udostępnienie tego typu narzędzi na smartfonach a w przyszłości także w trybie Offline za pomocą HTML5. W planach firmy jest również stworzenie własnego API (Application Programming Interface) dla partnerów z branży IT Development.

Startupy

Dodaj startup