GroupTunes

rozrywka, społeczność
http://grouptun.es/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Platformą do grupowego tworzenia playlist. Aplikacja daje możliwość utworzenia listy odtwarzania, uzupełniania jej o piosenki z Youtube’a lub importu listy już istniejącej na Youtube. Następnie mamy możliwość udostępniania linku do naszej playlisty znajomym, którzy zweryfikowani za pomocą unikalnego

Czym jest Wasz projekt?

Platformą do grupowego tworzenia playlist. Aplikacja daje możliwość utworzenia listy odtwarzania, uzupełniania jej o piosenki z Youtube’a lub importu listy już istniejącej na Youtube. Następnie mamy możliwość udostępniania linku do naszej playlisty znajomym, którzy zweryfikowani za pomocą unikalnego kodu, mogą dodawać do naszej listy swoje propozycje utworów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problem przed którym często stają osoby organizujące sylwestra lub inną imprezę - pytania jakiej muzyki chcieliby posłuchać ich goście?

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt skierowany jest do organizatorów imprez, osób pracujących w jedynym pokoju z jednym zestawem głośników, oraz innych osób, które znajdą zastosowanie zebrania propozycji muzycznych od swoich znajomych.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi 4 osobowy team, który poznał się w pracy w gliwickim software house pidi.pl. Wzajemnie uzupełniamy swoje kompetencje w zakresie webdesignu, webdevelopmentu i analizy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Start serwisu datujemy na 19 grudnia, do chwili obecnej rozreklamowaliśmy serwis wśród znajomych. Notujemy dzienne odwiedziny na poziomie 50-100 UU. Obecna wersja to MVP, które codziennie rozwijamy. Ważny jest dla nas feedback płynący od pierwszych użytkowników generujący nowe idee, które wnikliwie analizujemy.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie planujemy wzbogacić projekt o możliwość glosowania na muzykę znajdującą się wśród propozycji i jakieś elementy grwalizacji. Inne pomysły analizujemy na bieżąco.

Startupy

Dodaj startup