GrupoweLotto.pl - razem wygrywamy w Lotto!

rozrywka, gry, zakupy grupowe
www.GrupoweLotto.pl
Finansowanie:
inne, inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

GrupoweLotto.pl to platforma dla osób, które z pasją grają w Lotto tworząc nowe systemy gry, jak i dla tych, którzy grają sporadycznie. Na portalu można zarówno kupić udział w gotowym systemie, jak i założyć nowy pokój gry i z własnym system.

Czym jest Wasz projekt?

GrupoweLotto.pl to platforma dla osób, które z pasją grają w Lotto tworząc nowe systemy gry, jak i dla tych, którzy grają sporadycznie. Na portalu można zarówno kupić udział w gotowym systemie, jak i założyć nowy pokój gry i z własnym system. Nie wierzymy w szczęśliwe numerki i przeczucia, systemy które oferujemy są oparte na rachunku prawdopodobieństwa - nie gwarantują głównej wygranej, ale zwiększają w znacznym stopniu możliwość jej osiągnięcia! Na portalu można przeczytać artykuł o jednym z nich "Pewna trójka"

Jaki problem rozwiązujecie?

Około 90% grających w Lotto przegrywa, my chcemy zmienić ten trend, dać graczom realną szansę na wygraną a tym samym dostarczyć większych emocji! Polacy za granicą nie mają możliwości gry w Polskie Lotto - my dajemy im taką możliwość.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Oferta jest skierowana zarówno do pasjonatów gry w Lotto (na portalu mogą oni zagrać własnym systemem dzieląc koszty jego realizacji z innymi użytkownikami), jak i osób które grają sporadycznie - chcemy pokazać że te 3zł (cena pojedynczego kuponu w kolekturze) może być wydane w znacznie lepszy sposób!

Kto stoi za projektem?

Młodzi, ambitni ludzie. W większości jeszcze studenci. Osoby które zajmują się projektem robią to (przynajmniej na razie) "charytatywnie" ponieważ widzimy w tym sens. W chwili obecnej nie mamy jeszcze głównego sponsora - chociaż projektem zainteresowało się kilka osób, jednak jak twierdzi założyciel Karol Krasuski - na początku chcemy wszystko dopracować, wystartować w małej skali, nabrać wartości. Kolejnym etapem będzie inwestor.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Początek. Wystartowaliśmy około miesiąc temu. Rozwijamy się po woli, dopracowujemy stronę, budujemy pijar firmy. W chwili obecnej przygotowujemy się do większej kampanii reklamowej.

Jakie są plany rozwoju?

Ekspansja na polskim rynku, w internecie. Popularyzacja gier systemowych, oraz wzbudzanie jeszcze większych emocji wśród fanów Lotto! Myślimy również poważnie o Polakach za granicą, niestety Lotto nie oferuje dla nich możliwości gry przez internet, my udostępniamy taką opcję wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom! =)

Startupy

Dodaj startup