Hellopark

transport i komunikacja, nieruchomości, motoryzacja, społeczność, aplikacje
https://hellopark.io
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Hellopark to system umożliwiający sąsiadom dzielenie się swoimi miejscami postojowymi. Nasza aplikacja mobilna pozwala w prosty sposób rozesłać do pozostałych użytkowników prośbę o użyczenie miejsca parkingowego w danym czasie, oraz odpowiadanie na tego typu zapytania poprzez pojedyncze kliknięcie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki Hellopark za pomocą kilku kliknięć nie tylko znajdziesz miejsce parkingowe dla siebie lub swoich gości, ale również udostępnisz własne, gdy Twój sąsiad znajdzie się w potrzebie. W każdym momencie masz pełny wgląd w status Twoich rezerwacji i udostępnień oraz pełną kontrolę nad ich przebiegiem. A gdy w roztargnieniu zapomnisz o zwolnieniu miejsca - przypomnimy Ci o tym w odpowiednim czasie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do mieszkańców wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych, w obrębie których występuje problem braku odpowiedniej ilości miejsc parkingowych, oraz do zarządców nieruchomości, którzy poprzez posiadanie usługi Hellopark w swoim portfolio zyskiwaliby przewagę konkurencyjną na dość trudnym rynku.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Oferujemy bardzo elastyczny model opłat, uzależniony głównie od ilości użytkowników w danej lokalizacji. Nasze umowy negocjujemy indywidualnie, starając się dopasować wszelkie wymagania, aby użytkownik końcowy ponosił możliwie jak najniższą opłatę.

Kto stoi za projektem?

Hellopark Sp. z o. o., której założycielami są wieloletni przyjaciele będący jednocześnie ekspertami w dziedzinach pozwalających w pełni dostarczać funkcjonalne, użyteczne oraz wolne od błędów systemy oraz produkty.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Posiadamy gotowy produkt, który w porozumieniu z czołowymi zarządcami nieruchomości wdrażamy sukcesywnie w kilku wspólnotach mieszkaniowych na terenie Krakowa.

Jakie są plany rozwoju?

Rok 2019 będzie dla nas rokiem pełnym wyzwań, będziemy koncentrować się na wdrażaniu systemu w kolejnych wspólnotach mieszkaniowych na terenie Krakowa oraz całej Polski.

Startupy

Dodaj startup