HeyHoWorld

turystyka
heyhoworld.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

HeyHoWorld.com to platforma umożliwiająca wyszukiwanie i rezerwację miejsc noclegowych. Dzięki swojemu sposobowi działania, serwis ma za cel znaczne przyśpieszenie wyszukiwania ofert.

Jaki problem rozwiązujecie?

HeyHoWorld odwraca proces wyszukiwania ofert noclegowych. Użytkownik nie musi przeglądać setek ofert i wykonywać dziesiątek telefonów. Szukający przesyła jedynie sprecyzowane powiadomienie o podróży - gospodarze do których trafia zapytanie, zwracają już konkretne oferty noclegowe. Na koniec oferujemy usługę bezpiecznej płatności za ofertę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do do osób, które chcą w znaczny sposób przyśpieszyć wyszukiwanie i rezerwację noclegów, a także do gospodarzy, którzy zamieszczają tu swoje oferty - otwierając się także na promocję wśród zagranicznych turystów.

Kto stoi za projektem?

Pomysł wynika ze wspólnego poszukiwania rozwiązania problemu, jakim było wyszukiwanie noclegów na różnorodne wypady. Założycielami oraz realizatorami projektu jest Dominik Jędrzejczyk, Kamil Drozd oraz Kamil Patyk - wszyscy są osobami związanymi z branżą IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został wydany w wersji beta. Pojawiają się już pierwsze ofert noclegowe, a idea jest witana z dobrym słowem przez gestorów. Obecnie pozyskiwani są gospodarze ofert noclegowych - budowana jest baza.

Jakie są plany rozwoju?

Przez najbliższe 2-3 miesiące planujemy pozyskać około 400 gospodarzy z kilku kluczowych rejonów turystycznych Polski. Po zbudowaniu podstawowej bazy, zajmiemy się promocją wsród osób poszukujących noclegów. Wtedy też będziemy gotowi na rozpoczęcie starań o pozyskanie finansowania.

Startupy

Dodaj startup