HYENT

sport, płatności i rozliczenia, rozrywka, lifestyle, turystyka, społeczność, marketing i reklama, edukacja, zakupy grupowe, aplikacje
http://hyent.co
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

HYENT to pierwsza na świecie aplikacja mobilna łącząca Twój styl życia z zyskiem. W skrócie służy ona do hytingu. #hyting - dążenie do czerpania zysków z własnych pasji i stylu życia oraz inspirowanie ku temu innych. Mając tę aplikację Twoje aktywności takie jak sport, rozrywka, rozwój, edukacja i relacje z ludźmi są nagradzane. Dostajesz za to punkty, osiągnięcia, pozycje w rankingach, zniżki do sklepów, nagrody oraz prawdziwe pieniądze! Wykonuj te czynności indywidualnie lub w grupach, aby zyskiwać bonusy. Podnoś swój poziom dzięki akcjom w realnym świecie.

Jaki problem rozwiązujecie?

HYENT rozwiązuje problem przesiadywania przed komputerem i w ekranie telefonu czy tabletu. Aplikacja mobilizuje do aktywności i nagradza za Twój styl życia. Ważnymi funkcjami aplikacji są wirtualny portfel (HYWallet) połączony z kartą płatniczą HYCard. Dodatkowo HYENT to system zniżek opartych na geolokalizacji względem poziomu użytkownika. Czym więcej aktywności wykonujesz tym lepsze masz zniżki. Kolejnym problemem jest rozliczanie się np. za pizzę, piwo czy cokolwiek. HYENT pozwala to robić błyskawicznie. Po prostu przeciągnij pieniądze na czyjeś konto i już je ma! ;)

Do kogo kierujecie swój projekt?

HYENT jest stworzony głównie z myślą o ludziach w wieku 16-25 lat. Jeżeli posiadasz własne pasje i prowadzisz styl życia w nowoczesnym świecie to ta aplikacja jest dla Ciebie. Nie ważne czy wolisz sport, edukację i rozwój czy rozrywkę w klubie ze znajomymi - każdy znajdzie coś dla siebie. HYENT to aplikacja bardzo otwarta i posiada monitorowanie wielu aktywności. Przyda się ona osobom, które lubią poznawać nowych ludzi czyli kochają networking. Także miłośnicy gier terenowych, wyzwań, chwalenia się swoimi osiągnięciami wśród znajomych, rywalizacji oraz współpracy między gildiami.

Kto stoi za projektem?

Startup tworzy młoda grupa pasjonatów, dokładnie zespół liczy 7 osób z czego 4 osoby to jego trzon. W zespole znajdują się ludzie z doświadczeniem w biznesie, relacjach, networkingu, coachingu, grafice. Mamy dostęp do wielu ciekawych partnerów takich jak Multikino oraz posiadamy zespół kilkudziesięciu promotorów marki HYENT. Patryk Szałachwij (CEO); Bartłomiej Noga (Lead Product Architect); Adrian Bujak (Marketing & Sales); Jarek Macioszek (Business Assistant). Development aplikacji to outsourcing u naszej zaprzyjaźnionej agencji interaktywnej.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Społeczność z wielu krajów świata niecierpliwie oczekuje na możliwość zakupu preorderu. Preorder rusza we wrześniu na Kickstarterze. Działamy metodą Lean Startup, wolimy najpierw mieć klientów, a później produkt. O projekcie wie już dużo osób, duże firmy wykazują chęć współpracy, produkujemy aktualnie film promocyjny o HYENT. We wrześniu wychodzimy z projektem do mediów globalnych. Byliśmy w Radio Freee z Lublina i mamy na koncie kilka wystąpień promujących HYENT np. na Business Week 2014 gdzie byli Radosław Tadajewski z Trinity Group, Daniel Kubach z S7 czy Rafał Czubaj z Aquila Sport.

Jakie są plany rozwoju?

We wrześniu rusza sprzedaż ponieważ mamy chętnych na kupno. Wychodzimy na cały świat od razu. Aktualnie prowadzimy akcje I LOVE HYTING i chcemy ją rozwijać w przyszłości coraz mocniej by propagować zysk ze swojego stylu życia. Używamy do tego między innymi grupy na FB https://www.facebook.com/groups/ipromotehyent/ Niedługo mamy spotkania o partnerstwo z zarządami największych instytucji studenckich na świecie AIESEC i AEGEE na które dostaliśmy zaproszenie . Idziemy globalnie!

Startupy

Dodaj startup