i-task

informatyka i programowanie, aplikacje, produktywność
http://i-task.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

i-task.pl to tablica kanbanowa dostępna przez przeglądarkę. Projekt powstał z potrzeby posiadania narzędzia, w którym w przyjazny sposób można dzielić oraz śledzić pracę zespołów wytwarzających oprogramowanie.

Czym jest Wasz projekt?

i-task.pl to tablica kanbanowa dostępna przez przeglądarkę. Projekt powstał z potrzeby posiadania narzędzia, w którym w przyjazny sposób można dzielić oraz śledzić pracę zespołów wytwarzających oprogramowanie. Umożliwia dowolne konfigurowanie tablic oraz uprawnień do kolumn, dzięki czemu uczestnicy projektu widzą zadania istotne z punktu widzenia ich roli.

Jaki problem rozwiązujecie?

Aplikacja wspomaga organizację zadań oraz pozwala na bieżąco monitorować postęp prac nad projektem. Menedżer projektu może tak skonfigurować tablice, aby uczestnicy projektu widzieli tylko zadania bezpośrednio ich dotyczące. Np.: kolumny nr 1, 2 i 3 widzą programiści, a 3, 4 i 5 - testerzy. Osoby zaangażowane w projekt mogą wspólnie układać zadania, gdyż tablice są u wszystkich odświeżane w czasie rzeczywistym. Wraz z postępem prac generowane są wykresy i statystyki, m.in. skumulowany diagram przepływu zadań, który obrazuje efektywność zespołu oraz postęp w realizacji projektu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

i-task kierowany jest głównie do małych i średnich zespołów realizujących projekty informatyczne w metodykach zwinnych. Nie jest to jednak jedyny potencjalny klient. Brak narzuconych konwencji umożliwia zastosowanie i-taska w każdym procesie, który używa lub planuje używać metody kanban.

Kto stoi za projektem?

Projekt został zrealizowany przez specjalistów w wytwarzaniu oprogramowania, pracujących na co dzień w dużych i znanych firmach IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja została uruchomiona i czeka na Twój projekt.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić integrację z TFS oraz rozszerzyć zakres możliwości konfiguracyjnych kolumn i powiadomień e-mail. Zależy nam, aby użytkownicy posiadający zadania w innych systemach, mogli w łatwy sposób przenieść je na naszą platformę.

Startupy

Dodaj startup