ifucha

kariera i rekrutacja, lifestyle, produktywność
ifucha.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Ifucha to serwis, który łączy ludzi zainteresowanych pracą dorywczą. Powstał z myślą o osobach pracujących, które potrzebują przez jakiś czas dorobić lub o tych, które mają wolny czas i podejmą się dodatkowych zleceń. Ifucha to też odpowiedź na nowy trend na rynku pracy jakim są tzw. freelancerzy. Portal ten stanowi również idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chwilowo potrzebują dodatkowych rąk do pracy, szczególnie gdy gonią ich terminy. Jest także świetnym narzędziem dla każdego kto potrzebuje pomocy przy zwykłych, codziennych sprawach; np. skoszeniu trawnika, przekopaniu ogródka, pomalowaniu ścian, itp.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wyłoniliśmy niszę szeroko rozumianej pracy dodatkowej. Dzięki temu portal jest wygodny i praktyczny. Pomaga osobom, które nie chcą żyć z pracy na etacie. Jest to także pomoc dla firm i osób prywatnych, które potrzebują pracownika na chwilę lub mają drobne zlecenia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Fleelancerzy, osoby pracujące chcące dorobić, studenci, sektor MSP, osoby prywatne szukające wykonawcy usług

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Cały serwis jest i będzie bezpłatny. Po wygenerowaniu odpowiedniego ruchu dochód będzie generowany z reklam na stronie głównej, w wynikach wyszukiwania oraz na blogu. Wyświetlane reklamy będą w formie estetycznych banerów, które nie będą zasłaniać treści ani migać jaskrawymi kolorami.

Kto stoi za projektem?

Maciej Szymski, Paweł Mosuriak i Żaneta Mosuriak. Więcej o nas przeczytasz tutaj: http://ifucha.pl/o-ifucha.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal funkcjonuje bezbłędnie. Użytkownicy podpowiedzieli kilka drobnych poprawek, które warto wprowadzić - ograniczają się one do małych poprawek kodu (głównie html) Mamy ciągle aktualizowany fanpage oraz założyliśmy blog, który pomaga pozycjonować stronę. Obecne wyniki bez reklamy to od kilkudziesięciu do kilkuset sesji dziennie.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie chcemy wprowadzić "job alert". Jesteśmy w trakcie realizacji reklamowej animacji poklatkowej.

Startupy

Dodaj startup