Imagito

grafika i design, marketing i reklama
www.imagito.com
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Imagito.com jest połączeniem tradycyjnego modelu tworzenia serwisu internetowego oraz nowatorskiego systemu finansowania takiego projektu. Wybraliśmy to co najlepsze z abonamentowych metod płatności za szablony stron www oraz dobrze znanego indywidualnego podejścia do tematu projektowania.

Czym jest Wasz projekt?

Imagito.com jest połączeniem tradycyjnego modelu tworzenia serwisu internetowego oraz nowatorskiego systemu finansowania takiego projektu. Wybraliśmy to co najlepsze z abonamentowych metod płatności za szablony stron www oraz dobrze znanego indywidualnego podejścia do tematu projektowania. W Imagito Klient otrzyma autorską, skrojoną na jego miarę stronę internetową płacąc za nią abonamentowe stawki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Działając na rynku reklamy dość często spotykamy się z Klientem, który pragnie wykonać nieskomplikowany serwis internetowy, nie angażując do tego celu ogromnych środków pieniężnych. Tradycyjne metody finansowania takich witryn wymagają zainwestowania kilku - kilkunastu tysięcy złotych. Imagito.com oferuje niewielkie serwisy internetowe w ramach pakietów abonamentowych. Uciekamy jednocześnie od szablonowych rozwiązań tworząc dla każdego Klienta indywidualny projekt graficzny.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy, który pragną zaznaczyć swoją obecność w sieci. Chcą się wyróżnić oryginalnym, autorskim projektem, a jednocześnie nie chcą wydać na ten cel znacznych środków.

Kto stoi za projektem?

Projekt Imagito.com powstał z inicjatywy Agencji Reklamowej Pixelon, która od blisko dekady zajmuje się kształtowaniem wizerunku, głównie w sieci.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Główny moduł projektu uznaliśmy za zakończony. Na chwilę obecną dysponujemy kilkunastoma wdrożeniami naszych projektów. Prowadzimy jednocześnie kolejne rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami.

Jakie są plany rozwoju?

Planowana jest ekspansja w stronę niemieckojęzycznej części Europy. Kolejnym pomysłem zwiększającym konkurencyjność serwisu jest sprzedaż szablonowych materiałów poligraficznych. Jednak jest to w fazie pomysłu, który nie koniecznie zostanie wcielony w życie.

Startupy

Dodaj startup