Imali

płatności i rozliczenia, zakupy grupowe, aplikacje
imali.pl/
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

W Imali wierzymy, że kasa jest lepsza od punktów lojalnościowych. Dlatego nasi partnerzy dają częściowy zwrot pieniędzy za zakupy. Zebraną w ten sposób kasę można od razu wydać w dowolnej kwocie we wszystkich miejscach z Imali. Jak otrzymać kasę za zakupy? Wystarczy dołączyć do rosnącego grona osób, które już pobrały aplikację. Podczas wizyty w punkcie z Imali obsługa zwraca pieniądze na konto w aplikacji Imali.

Jaki problem rozwiązujecie?

Stworzyliśmy pierwsze na polskim rynku narzędzie, które pozwala przedsiębiorstwom prowadzić efektywny, darmowy program lojalnościowy wykorzystujący cashback. Imali jest to także bezprowizyjny system płatności mobilnych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do wszystkich osób posiadających smartfony. Są oni klientami przedsiębiorstw w sektorze B2C, które chcą zapewnić swoim klientom dodatkową korzyść podczas zakupu oraz wprowadzić swój własny, skuteczny program lojalnościowy.

Kto stoi za projektem?

Młoda polska firma - Nowy Brand S.A.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy obecnie w fazie ekspansji na całą Polskę. Mamy już około 40 punktów handlowych i usługowych korzystających z naszego programu oraz rosnące grono ponad 2 tysięcy użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

100 punktów handlowych i usługowych do końca roku oraz 100 tys. użytkowników.

Startupy

Dodaj startup