Inbudo.pl

społeczność, e-commerce
www.inbudo.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo, freemium
Udostępnij:

„Interaktywne Budowanie” to według nas możliwość budowy i remontu przy wykorzystaniu jednej witryny internetowej. Jesteśmy platformą łączącą wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

Czym jest Wasz projekt?

„Interaktywne Budowanie” to według nas możliwość budowy i remontu przy wykorzystaniu jednej witryny internetowej. Jesteśmy platformą łączącą wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych. Nie jesteśmy jednak typowym serwisem ze zleceniami. Stawiamy nacisk na budowanie społeczności, na bezpośredni kontakt usługodawcy z usługobiorcą. Ze względu na indywidualny charakter transakcji zawieranych w tej branży, niezbędne jest postawienie na indywidualne podejście do klienta. Stworzyliśmy szereg narzędzi, które temu służą. Korzystanie z naszej Platformy jest bezpłatne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Firmom z branży budowlanej umożliwiamy zdobycie klienta w nowoczesny sposób. Posiadamy narzędzia które umożliwiają firmie zdobycie rzetelnych opinii o wykonanych usługach lub sprzedanych produktach, pomagamy budować wizerunek firmy, realizujemy kampanie marketingowe i co najważniejsze - umożliwiamy bezpośredni kontakt z już zainteresowanym klientem. Każdej osobie która musi poradzić sobie z budową, remontem czy usterką umożliwiamy skorzystanie z usług sprawdzonego fachowca na dogodnych warunkach, zakup materiałów budowlanych w korzystnych cenach, zasięgnięcie fachowej porady i inspiracji.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Posiadamy nowoczesne, „szyte na miarę” rozwiązania dla firm z branży budowlano - remontowej, służące (mówiąc w dużym uproszczeniu) pozyskaniu klientów. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje jak i właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Inbudo.pl jest przydatnym narzędziem dla kogoś, kto zetknął się z trudem i masą problemów wynikających z budowy domu, remontu, aranżacji wnętrz…. począwszy od wyboru projektu domu, a skończywszy na upinaniu zasłon.

Kto stoi za projektem?

Młody, kreatywny zespół pasjonatów, którzy angażując cały swój czas i energię postanowili postawić na stworzenie dobrego jakościowo produktu w sektorze zaniedbanym przez branżę, a jednocześnie bardzo istotnym i obecnym w codziennym życiu większości ludzi.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma wystartowała w połowie 2012 r., od początku ciesząc się sporym zainteresowaniem firm z branży budowlanej oraz podmiotów chcących objąć partnerstwo portalu. Obserwujemy stały przyrost liczby użytkowników, oraz dochodów pochodzących ze sprzedaży usług, choć pierwsza duża kampania promocyjna planowana jest dopiero na I kwartał 2013 r. Zostaliśmy pozytywnie przyjęci przez specjalistów z branży IT zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań niedostępnych dotąd na polskim rynku, co uczyni nasz projekt jeszcze bardziej przydatnym dla użytkowników, a na tym zależy nam najbardziej. Po pierwszych miesiącach działalności portalu wiemy już jakie zmiany chcielibyśmy wprowadzić, inbudo.pl zaprezentuje się więc wkrótce w nowej odsłonie. By móc osiągnąć nasze cele planujemy nawiązanie współpracy z zewnętrznym inwestorem.

Startupy

Dodaj startup