Infolia

marketing i reklama, edukacja, e-commerce, produktywność
http://infolia.pl/
Finansowanie:
dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Infolia została stworzona z myślą o dzieleniu się wiedzą w postaci szkoleń online. Jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy chcą rozwijać swój biznes, podnosić kompetencje zawodowe lub po prostu poszerzać swoje zainteresowania. Trzy aspekty projektu Infolia, to: wiedza, społeczność i frajda.

Czym jest Wasz projekt?

Infolia została stworzona z myślą o dzieleniu się wiedzą w postaci szkoleń online. Jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy chcą rozwijać swój biznes, podnosić kompetencje zawodowe lub po prostu poszerzać swoje zainteresowania. Trzy niesamowite aspekty projektu Infolia, to: wiedza, społeczność i frajda. Wiedza – w ciągu kilku minut możesz zacząć uczyć się od najlepszych polskich trenerów biznesowych. Społeczność – zdobywaj wiedzę i dziel się nią z innymi kursantami. Frajda – nauka powinna być przyjemnością, a nie przymusem. Słowem, odkrywamy szkolenia online na nowo.

Jaki problem rozwiązujecie?

Proponujemy udział w wysokiej jakości szkoleniach online, których do tej pory na polskim rynku nie było zbyt wiele. Format kursów oraz ciekawe funkcjonalności Infolii sprawiają, że wiedzę zdobywa się dosłownie mimochodem. Nawet podczas długiego 10-godzinnego szkolenia będziesz się świetnie bawił. Dążenie do bycia lepszym, chęć rozwijania umiejętności, pragnienie osiągnięcia sukcesu w biznesie - właśnie w tym pomagamy. Tworzymy inspirujące szkolenia online. Infolia to praktyczna i sprawdzona wiedza z różnych dziedzin dostępna w jednym miejscu o dowolnie wybranej porze.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Pasja – to wspólny mianownik osób, dla których stworzyliśmy platformę. Przede wszystkim użytkownicy Infolii to ludzie, którzy chcą rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności dzięki szkoleniom online. Drugą grupą są osoby, które tworzą szkolenia – trenerzy, specjaliści, pasjonaci. To właśnie dzięki nim Infolia naszpikowana jest wysokiej jakości wiedzą.

Kto stoi za projektem?

Karolina Gugała - chciała stworzyć miejsce, które będzie mogło dzierżyć miano najlepszej platformy szkoleń online w Polsce. Wraz z zespołem zaangażowanych ludzi dążymy do tego, żeby Infolia była platformą, gdzie wysokiej jakości szkolenia będą przeplatały się z zaangażowaną społecznością.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Infolia jest w trakcie intensywnego rozwoju. Począwszy od udoskonalania samej platformy, po uzupełnianie jej o kolejne szkolenia online. Współpracujemy ze cenionymi trenerami – autorami książek, prelegentami wielu konferencji i praktykami w swojej branży. Skupiamy się na tym, aby korzystanie z Infolii było proste i intuicyjne, a wybór kursów szeroki.

Jakie są plany rozwoju?

Zaczynaliśmy od udostępnienia na platformie Infolia kilku kursów. Teraz są to już dziesiątki godzin szkoleń online. Cały czas rozwijamy wachlarz oferowanych kursów: social media, marketing, copywriting, grywalizacja, umiejętności managerskie i osobiste. Udowadniamy, że nauka przez Internet może być efektywna i przyjemna.

Startupy

Dodaj startup