InsideGames

gry, informatyka i programowanie, społeczność, social media, marketing i reklama, e-commerce, aplikacje
www.insidegames.eu
Finansowanie:
inkubator, własne
Model biznesowy:
abonament, freemium
Udostępnij:

InsideGames zajmuje się wdrażaniem gamifikacji (grywalizacja) w biznesie. Nasza platforma gamifikacyjna - IGES, pozwala zmotywować Twoich użytkowników do wykonania korzystnych dla ciebie czynności, pozyskać ich lojalność i zaangażować w życie społeczne wokół twojej usługi bądź produktu.

Czym jest Wasz projekt?

InsideGames zajmuje się wdrażaniem gamifikacji (grywalizacja) w biznesie. Nasza platforma gamifikacyjna - IGES, pozwala zmotywować Twoich użytkowników do wykonania korzystnych dla ciebie czynności, pozyskać ich lojalność i zaangażować w życie społeczne wokół twojej usługi bądź produktu. Gamifikacja to wykorzystanie elementów oraz mechanizmów ze świata gier w celu motywacji oraz zaangażowania użytkowników lub klientów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Istniejąca obecnie konkurencja na rynku e-commerce powoduje, iż coraz to trudniej jest pozyskać klienta, a co ważniejsze go zatrzymać na dłużej. Nasz zaawansowany silnik gamifikacyjnych, stanowi podstawę (framework) do stworzenia zaangażowanej społeczności wokół danej usługi bądź produktu, za pomocą podobnych do programów lojalnościowych mechanizmów. Dzięki naszej usłudze klienci chętniej powracają do twojego sklepu, dzielą się ze znajomymi informacjami, oceniają i recenzują produkty, a ty podnosisz konwersję, przewagę nad konkurencją oraz sprzedaż.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz produkt kierowany jest w pierwszej kolejności dla właścicieli sklepów internetowych, którzy poprzez łatwą implementację i intuitywną obsługę mogą w prosty sposób zaangażować swoich klientów. Nasza platforma gamifikacyjna IGES, znajduje również zastosowanie w portalach i serwisach internetowych, edukacji oraz w korporacjach.

Kto stoi za projektem?

Młody zaangażowany zespół, pełen pasji do gamifikacji. Poświęcamy każdą wolną chwilę, wierząc iż tylko ciężka praca umożliwi nam sukces w nowo powstającej branży. Wierzymy, iż gamifikacja stanie się równie ważna jak social media. W naszych przekonaniach wspiera nas jedna z największych agencji analitycznych - Gardner - która określa gamifikację jako jeden z najważniejszych trendów w przyszłych latach. Kierujemy się hasłem: "Engage everyone - with fun"

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Od grudnia 2011 roku pracujemy nad naszą usługą. Obecnie jesteśmy w fazie testów już gotowego produktu na istniejących sklepach internetowych. Naszą usługą zainteresowane są liczne sklepy internetowe, oraz potentaty polskiego rynku e-commerce.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy dynamiczne wejść na rynek e-commerce, poprzez innowacyjny produkt oraz ciekawy model biznesowy. W kolejnych etapach planujemy wykorzystać naszą platformę w innych branżach internetowych, portalach i serwisach internetowych, edukacji oraz korporacji oraz innych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Poszukujemy również źródła finansowania, która pozwoli nam szybciej spenetrować rynek.

Startupy

Dodaj startup