Inso - system dla przedszkoli i żłobków

płatności i rozliczenia, dzieci i parenting, edukacja, aplikacje
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Inso to system dla przedszkoli i żłobków umożliwiający zarządzanie placówką za pomocą jednej, prostej w obsłudze aplikacji.

System pozwala na stworzenie „wirtualnego przedszkola”, w którym można tworzyć grupy przedszkolaków, listy dzieci, konta dla pracowników i rodziców. Dostęp do wszystkich danych ma dyrektor albo właściciel przedszkola i to on zawsze decyduje, jakie uprawnienia nadać innym.

Oprogramowanie wiele rzeczy wykonuje automatycznie, między innymi podlicza frekwencję, oblicza należności i wystawia faktury dla rodziców, czy przygotowuje listy zamówień dla cateringu. Do systemu można logować się zarówno z poziomu przeglądarki, jak i aplikacji mobilnej. Pozwala to na wygodny dostęp do danych i dokonywanie operacji w dogodnej chwili – z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problemy, z którymi na co dzień borykają się właściciele przedszkoli i żłobków. System pozwala na automatyczne zarządzanie finansami, usprawnia kontakty z rodzicami dzięki tablicy ogłoszeń, pozwala zarządzać zajęciami dodatkowymi jak również dietami i zamówieniami posiłków w cateringu. Przypomina rodzicom o terminie płatności dzięki czemu można rozwiązać również problemy z nieterminowymi wpłatami od rodziców. Sprawiamy, że zarządzanie przedszkolem staje się dziecinnie proste!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt dedykowany jest właścicielom, dyrektorom placówek przedszkolnych, jak również pracownikom i rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Sprzedaż abonamentowa

Kto stoi za projektem?

Twórcą projektu jest Software House Intellect.

Startupy

Dodaj startup