interes.pl

inna, marketing i reklama, e-commerce
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Tworzymy największy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu!

Jaki problem rozwiązujecie?

Interes.pl, czyli miejsce, którego w polskiej przestrzeni B2B z pewnością brakowało, bo można założyć, że dla większości oczywistym jest, że jeżeli chcemy jako osoba fizyczna sprzedać używany telefon to wystawiamy aukcje czy ofertę na Allegro lub OLX. I oczywiście tyczy się to również przedsiębiorców jeżeli sprzedajemy kubki z nadrukiem lub na przykład towary importowane z Chin to prawdopodobnie zostaną one wystawione na w/w portalach. A co w wypadku kiedy będziemy chcieli wystawić na sprzedaż udziały lub akcje swojej spółki albo znaleźć za pomocą ogłoszenia konsorcjanta do spełnienia warunków przetargu ?

Na stronie serwisu interes.pl mają znaleźć się między innymi takie główne kategorie jak inwestycje, firmy, udziały i akcje na sprzedaż, equity crowdfunding, leasingi, giełda hurtowa, nieruchomości, współpraca, usługi, franczyza, HR, przetargi jednak atutem portalu ma być rozbudowana i niestosowana dotąd lista podkategorii. Chcemy dać naszym klientom dostęp do rozbudowanej listy kategorii i podkategorii, dzięki czemu wystawiane oferty będą bardziej efektywne, bo wciąż występuje problem ze znalezieniem i porównaniem wielu usług B2B.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Klient biznesowy.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Serwis będzie dawał możliwość zamieszczania prostych darmowych ofert, oraz rozbudowanych i atrakcyjnych ogłoszeń w modelu drobnej opłaty subskrypcyjnej. Twórcy portalu założyli jako główne źródło przychodu sprzedaż wyróżnień ofert.

Kto stoi za projektem?

Zespół serwisu interes.pl tworzą:

Sebastian Trzeszkowski, CEO

Menadżer procesów zarządczych, samorządowiec i społecznik. Absolwent studiów MBA oraz specjalizacji coachingowej na Uniwersytecie im. Jana Długosza. Doświadczenie zdobywał jako najmłodszy w historii Częstochowy asystent prezydenta miasta, twórca i współwłaściciel największego portalu informacyjnego na terenie powiatu częstochowskiego oraz członek zarządu kilku organizacji pozarządowych.

Marcin Sirek, Lead Developer

Ze światem technologii i innowacji związany od 13 lat. Właściciel własnej Agencji Kreatywnej. Doświadczenie zdobywał jako wykonawca i pomysłodawca nowoczesnych rozwiązań, zwiększających potencjał klientów, a także podczas koordynacji prac przy licznych projektach IT, organizacji konferencji, targów i innych form promocji. Każdy nowy projekt traktuje jako okazję do zwiększenia wiedzy, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi współpracując z częstochowskimi stowarzyszeniami.

Mateusz Ruśkiewicz, Head of Design

Właściciel firmy graficznej, UX / UI Designer / Service Designer. Doświadczenie zdobywał w wielu firmach i przy projektach w zakresie kompleksowego projektowania oraz prototypowania stron i aplikacji mobilnych. Kompetencje menadżerskie nabył podczas kontaktu z zagranicznym klientem korporacyjnym, zarządzaniu zespołem, tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej oraz kreacją na potrzeby kampanii reklamowych.

Startupy

Dodaj startup