ITfind

kariera i rekrutacja
https://itfind.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

ITfind jest portalem zrzeszającym firmy i specjalistów z branży IT. ITfind to połączenie portalu ogłoszeniowego (tradycyjnego oraz z odwrócona rolą rekrutacji) z bazą firm i specjalistów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ułatwiamy znalezienie pracy lub stażu specjalistom IT. Po założeniu konta i wypełnieniu wirtualnego CV, specjalista daje sobie szansę na szybsze znalezienie wymarzonego stanowiska. Firmy mają możliwość przejrzenia profili specjalistów według określonych kryteriów i kontaktu z nimi - taka odwrócona rola rekrutacji. Ogłoszenia dodane przez firmy trafiają do grupy specjalistów, którzy potencjalnie szukają pracy lub stażu. Oferujemy również możliwość reklamy poprzez wiadomości kierowane do odpowiedniej grupy docelowej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich specjalistów z branży IT oraz firm poszukujących pracowników lub stażystów.

Kto stoi za projektem?

Student, Web Developer.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Pierwsza wersja aplikacji jest wdrożona i dostępna pod adresem itfind.pl. Ze względu na rosnące zainteresowanie, obecnie trwają prace nad drugą, bardziej rozwiniętą wersją portalu.

Jakie są plany rozwoju?

Dotarcie do jak największej grupy odbiorców oraz rozwinięcie aplikacji. Celem jest maksymalne ułatwienie znalezienia pracy lub stażu przez specjalistów.

Startupy

Dodaj startup