ITgenerator

informatyka i programowanie, aplikacje, produktywność
http://itgenerator.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Powstaliśmy, żeby wykorzstywać w innowacyjny sposób możliwości jakie dają urządzenia mobilne oraz aplikacje mobilne oraz wszystko co jest w stanie się z nimi zintegrować. Projekt powstał w wyniku fascynacji programowaniem oraz wykorzystania aplikacji mobilnych w efektywnym wykorzystaniu w firmach. Warto skorzystać z naszych produktów ponieważ wnoszą one nowy standard w korzystaniu ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze funkcje to możliwość połączenia szeregu zewnętrznych peryferii oraz mozliwości ekranów dotykowych w zestawieniu z innowacyjnym oprogramowaniem, które tworzymy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasze oprogramowanie mobilne umożliwia korzystanie ze smartfona czy tabletu jak z komputera, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach biznesowych. Aby skorzystać z naszego rozwiązania należy wybrać funkcje (takie jak drukowanie w terenie, kodowanie kart RFID, synchronizacja z serwerem, wykorzystanie dotyku, obróbka obrazu, baza danych, GPS, generowanie kodów QR, mapy itd.), które możemy oprogramować w celu zbudowania unikalnego narzędzia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszymi klientami są firmy, które w tradycyjny sposób (laptop, drukarka) nie są w stanie rozwiązać procesów biznesowych w swoich przedsiębiorstwach i chcą korzystać z przenośnych, mobilncyh, ekonomicznych rozwiązań informatycznych. Szczególnie są to zespoły wykonujące swoją pracę poza biurem i z tymczasowym dostępem do internetu.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi kilkunastoosobowy zespół, głównie programistów oraz główny strateg i wizjoner.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt rozwija się bardzo szybko aczkolwiek cały czas dostosowujemy naszą wizję na podstawie relacji naszych klientów i sugestii z dotychczasowych realizacji.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy, po zebraniu doświadczenia z okresu ostatnich 2 lat przygotowac gotowe szablony aplikacji mobilnych oraz sklep online tak by nasi klienci mogli w ciągu kilku minut otrzymać działające aplikacje mobilne w przystępnej cenie.

Startupy

Dodaj startup