Czym jest Wasz projekt?
Pierwszy na świecie portal społecznościowo-informacyjny o pozytywnym przekazie. Jamamto.com to: a) treści o pozytywnym przekazie w nowej formie – widgetów, które można ustawiać w dowolnym miejscu na portalu b) część informacyjna/społecznościowa/profilowa: – portal ma wiele funkcji: czytasz to na co masz ochotę, wybierasz widgety i dopasowujesz je do swoich zainteresowań – na część społecznościową składa się również portal kojarzący osoby – u nas możesz znaleźć swoją drugą połówkę albo kogoś kto pomoże spełnić Twoje marzenia.
Jaki problem rozwiązujecie?
W zależności od swoich planów na przyszłość, pomożemy użytkownikom osiągnąć swój cel. Chcesz schudnąć, przytyć, nauczyć się gotować po tajsku, założyć działalność gospodarczą itp. specjalnie dla Ciebie w części informacyjnej zostaną dopasowane odpowiednie aplikacje, które to ułatwią. W zależności od zapotrzebowań użytkowników będą opracowywane nowe aplikacje tematyczne.
Do kogo kierujecie swój projekt?
Portal Jamamto.com skierowany jest do wszystkich. Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, mogą być zarejestrowane przez swoich rodziców i pod ich opieką mogą korzystać z portalu. Każda z grup docelowych ma inne zapotrzebowania i oczekiwania od portalu jamamto.com. np.: – Pozytywny przekaz – użytkownik ma możliwość czytania tylko i wyłącznie dobrych wiadomości; – Motywacja – chęć zdobycia inspiracji i zmobilizowania się do twórczego działania; – Edukacja – możliwość nauki języków obcych, zdobycie wiedzy w zakresie kultury, historii czy geografii; – Dodatki – terminarz, pogoda; – Humor.
Kto stoi za projektem?
W chwili obecnej serwis jamamto.com tworzy 14 osobowy dynamiczny zespół: Pomysłodawca projektu Maciej Radziewicz-Winnicki – Prezes CEO, 3 osobowy Dział Redakcji (w tym tłumacz języka angielskiego), 2 osobowy Dział Marketingu i Reklamy, 4 osobowa ekipa programistów i projektantów portalu, 2 osobowy Dział Administracji, ekipa filmowa i księgowa.
Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?
Nad jamamto.com pracujemy ponad 7 miesięcy. 11 kwietnia mieliśmy oficjalne otwarcie portalu – jest dostępny dla wszystkich. Od tego momentu do teraz, czyli 23 kwietnia, mieliśmy 13000 wejść, a zarejestrowało się ponad 200 osób. Liczba obydwu grup cały czas się zwiększa.
Jakie są plany rozwoju?
Każdego tygodnia pojawiają się nowe widgety, poprawiamy funkcjonalność portalu oraz przygotowujemy inne wersje językowe. Niebawem powstanie profil marzeń, nad którym ciągle pracujemy. W ciągu 12 miesięcy planujemy pozyskać 100 000 użytkowników. Dodatkowo tworzymy niestandardowe akcje marketingowe (bomby marchewkowe w Krakowie) i planujemy nowe („Pora na jamamto.com” oraz akcja grzebieniowa – „Wyczesany portal www.jamamto.com”).