Jobiki.pl

kariera i rekrutacja
www.jobiki.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Projekt jobiki.pl to narzędzie do wyszukiwania ofert pracy stricto tymczasowej, dorywczej, jak i pracowników do tego typu zleceń. Naszą główną zaletą jest ściśle określony rodzaj ogłoszeń, które skupiamy. Osoby zainteresowane znajdą tu tylko to czego potrzebują.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt jobiki.pl to narzędzie do wyszukiwania ofert pracy stricto tymczasowej, dorywczej, jak i pracowników do tego typu zleceń. Naszą główną zaletą jest ściśle określony rodzaj ogłoszeń, które skupiamy. Osoby zainteresowane znajdą tu tylko to czego potrzebują. Bez logowania, bezpłatnie, łatwo i szybko.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy przede wszystkim problem czasochłonności korzystania z innych portali w poszukiwaniu pracy na parę godzin, dni. Nie tylko skupiamy wyłącznie ogłoszenia tego rodzaju, ale również dostarczamy bardzo sprawne i efektywne narzędzie filtrowania ogłoszeń. Dzięki temu już nie trzeba przeglądać dziesiątek czy setek ogłoszeń aby znaleźć to jedno właściwe.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do dwóch kategorii osób. Z jednej strony jobiki.pl to portal idealny dla młodych, aktywnych ludzi, którzy szukają okazji aby sobie dorobić. Niejednokrotnie podjęcie pracy na cały lub pół etatu jest niemożliwe dla studenta czy młodej osoby. Jobiki.pl mają dostarczać ogłoszenia pracy, które nie wymagają rezygnacji z innych zajęć a są dobrą drogą do zwiększenia zarobków. Drugą kategorią odbiorców są naturalnie osoby, które chciałyby zlecić komuś tego rodzaju zadanie bądź pracę.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi dwójka studentów z Wrocławia. Po konfrontacji z problemem, postanowili wcielić w życie jego rozwiązanie. Doskonale znamy potrzeby ludzi, do których kierujemy portal. Jesteśmy przecież jednymi z nich. Mamy głęboką nadzieję oszczędzić innym czasu i nerwów, które sami przeżywaliśmy szukając okazji aby sobie dorobić.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie początkowego rozruchu. Portal ruszył miesiąc temu. Gromadzimy pierwsze ogłoszenia, promujemy produkt, głównie buzz marketingiem. Budujemy świadomość istnienia portalu wśród jego potencjalnych użytkowników. Z upływem czasu na stronie powinno pojawiać się coraz więcej ogłoszeń.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwoju wiążą się przede wszystkim z ilością użytkowników naszego portalu i jego efektywnością. Naszym zasięgiem planujemy objąć cały kraj. Po zgromadzeniu pewnej grupy użytkowników, planujemy stopniowo dodawać nowe funkcje, które zwiększą jego efektywność i wydajność. Chcielibyśmy aby osoby wchodzące na stronę w kilka minut znajdowały ogłoszenie, które im pasuje.

Startupy

Dodaj startup