Kalkulatory Budowlane

aplikacje, produktywność
http://kalkulatorybudowlane.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Kalkulatory Budowlane to internetowa aplikacja pozwalająca za darmo, w prosty sposób obliczyć koszt budowy domu i remontu mieszkania. Wyróżnia ją bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Nawet największy laik będzie w stanie dokładnie oszacować koszt planowanej inwestycji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dostarczamy użytkownikom informację, ile będzie kosztował remont ich mieszkania lub budowa domu. Aplikacja zbudowana jest w taki sposób, aby każdy był w stanie w kilka minut oszacować koszt planowanej inwestycji. Kalkulatory Budowlane dostarczają również informacji o cenach na rynku budowlanym w podziale na trzy kategorie cenowe - najniższy możliwy koszt, średnia cena (a co za tym idzie średnia jakość) i wysoka cena, za którą podążają produkty i usługi najwyższej jakości.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kalkulatory Budowlane będą przydatne przede wszystkim dla osób planujących budowę domu lub remont/wykończenie mieszkania. Przydatne będą również na przykład przy negocjacjach z wykonawcami - dzięki możliwości szybkiego sprawdzenia cen rynkowych fachowiec nie zawyży ceny w negocjacjach.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi grupka zapaleńców wywodzących się z różnych dziedzin gospodarki. Mamy w zespole świetnych programistów odpowiedzialnych za rozbudowę aplikacji, specjalistów od rynku budowlanego, którzy dostarczają nam niezbędną wiedzę fachową, jak również specjaliści od SEO, marketingu i zarządzania biznesem, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem przedsięwzięcia.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Kalkulatory Budowlane już funkcjonują, są dostępne bezpłatnie pod adresem www.kalkulatorybudowlane.pl. Kilka miesięcy po starcie notujemy już ponad 100 000 wizyt miesięcznie.

Jakie są plany rozwoju?

Pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, które pozwolą zaoferować naszym użytkownikom bardziej kompleksowy produkt związany z rynkiem budowlanym.

Startupy

Dodaj startup