Kantorbox.pl

płatności i rozliczenia, e-commerce, biznes i finanse
kantorbox.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Nasz projekt jest porównywarką kantorów internetowych oraz platform bezpośredniej wymiany walut. Pozwala na znalezienie najlepszego serwisu nie tylko pod kątem kursu kupna i sprzedaży waluty, ale także biorąc pod uwagę czynniki takie jak koszty przelewów, bezpieczeństwo i inne.

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt jest porównywarką kantorów internetowych oraz platform bezpośredniej wymiany walut. Pozwala na znalezienie najlepszego serwisu nie tylko pod kątem kursu kupna i sprzedaży waluty, ale także biorąc pod uwagę czynniki takie jak koszty przelewów, bezpieczeństwo i inne. Nasza porównywarka jest także jedyną specjalnie dostosowaną do obsługi z urządzeń mobilnych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasza platforma pozwala w szybki i wygodny sposób znalezienie najlepszego dla klienta kantoru internetowego lub platformy bezpośredniej wymiany waluty spośród ponad 40 istniejących na rynku. Ich spora ilość powoduje iż użytkownikom ciężko jest mieć dokładne rozeznanie w ich ofercie. Indywidualnie dla każdego użytkownika tworzony jest ranking serwisów w których wymiana będzie najbardziej opłacalna.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierujemy do wszystkich zainteresowanych wyminą walut. Spośród nich wyróżniamy 4 najważniejsze grupy: kredytobiorcy walutowi, emigranci zarobkowi oraz polonia, przedsiębiorstwa zajmujące się eksportem i importem oraz turyści.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi Pan Jakub Kowalak, znawca rynku e-commerce i nowych technologii

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w pełni funkcjonalny. Zawiera ogromną bazę danych serwisów wymieniających waluty. Obecnie zajmujemy się przyciągnięciem jak największej ilości użytkowników, oraz wypełnianiem go merytorycznymi artykułami na temat rynku.

Jakie są plany rozwoju?

Porównywarka będzie się stale rozwijać, przez skuteczniejsze analizowanie serwisów wymiany walut oraz dostarczanie rzetelnych informacji i analiz dotyczących rynku wymiany walut oraz ich kursów.

Startupy

Dodaj startup