KartaPracy.pl

biznes i finanse, aplikacje, produktywność
www.kartapracy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

KartaPracy jest jedynym narzędziem do ewidencji czasu pracy w Polsce działającym na zasadzie aplikacji internetowej. Eliminuje konieczność montowania czytników, dystrybucji kart magnetycznych, pobierania oprogramowania i instalowania go na każdym komputerze.

Czym jest Wasz projekt?

KartaPracy jest jedynym narzędziem do ewidencji czasu pracy w Polsce działającym na zasadzie aplikacji internetowej. Eliminuje konieczność montowania czytników, dystrybucji kart magnetycznych, pobierania oprogramowania i instalowania go na każdym komputerze. Czas pracy pracowników rejestrowany jest za pomocą jednego kliknięcia lub wysłania maila. Czytelny interfejs gwarantuje dostęp do wszelkich niezbędnych statystyk - wyliczeń godzin, nadgodzin, spóźnień, nieobecności i urlopów. Automatycznie tworzone są Karty Ewidencji Czasu Pracy - obowiązkowe dokumenty zgodne ze standardami ZUS i PIP.

Jaki problem rozwiązujecie?

Poprzez dokładną i prostą ewidencję czasu pracy zapewniamy wsparcie operacji kadrowych i poprawiamy dyscyplinę w zespole. Automatyczne wypełnianie sprawdzonych szablonów chroni naszych Klientów przed sankcjami ze strony PIP za niewłaściwe prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Firmom poszukującym rejestratorów czasu pracy oferujemy rozwiązania tanie, gotowe do użycia w kilkanaście minut, nie wymagające poniesienia kosztów wdrożenia, z dostępem do danych w każdym miejscu na świecie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Potencjalnym Klientem KartaPracy.pl jest każda firma zatrudniająca pracowników, którzy mają komputer na swoim stanowisku lub dostęp do niego. Nasze usługi oferujemy głównie: agencjom interaktywnym, mediowym, reklamowym, graficznym, SEM i SEO, firmom programistycznym, centrom teleinformatycznym, callcenter, wydawnictwom, sklepom i biznesom internetowym, biurom projektowym, rachunkowym, konsultingowym itd.

Kto stoi za projektem?

Aplikacja jest pierwszym komercyjnym produktem masowym wrocławskiej firmy ArsData, zajmującej się tworzeniem aplikacji dla firm.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował na dobre w listopadzie zeszłego roku i osiągnął już w pełni funkcjonalną formę. Jest jednak wciąż rozwijany, ulepszany i rozszerzany o kolejne funkcje. Konto na KartaPracy.pl założyło już ponad 200 firm z całej Polski.

Jakie są plany rozwoju?

Nieprzerwanie wprowadzamy nowe funkcje, których potrzebę istnienia zgłaszają nasi użytkownicy. Wśród naszych pomysłów jest m.in. rozszerzenie aplikacji o moduł rozliczeń wypłat pracowniczych, generator wniosków urlopowych, dokumentów i umów. Rozwijamy także ofertę dla dużych firm, które potrzebują dedykowanych rozwiązań w oparciu o KartęPracy.

Startupy

Dodaj startup