Kidsquare

sport, rozrywka, dzieci i parenting, społeczność, edukacja, aplikacje
www.kidsquare.co
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Kidsquare jest platformą, na której można wyszukać i zabookować najlepsze zajęcia dla dzieci w Polsce. Pracujemy z najlepszymi dostawcami zajęć pozalekcyjnych (sport, muzyka, sztuka wizualna, nauka, gotowanie i wiele innych) aby ułatwić życie rodzicom. Jesteśmy obecni w 8 miastach w Polsce, w których polecamy ponad 350 zajęć.

Jaki problem rozwiązujecie?

Kiedy rodzic szuka zajęć dla swoich dzieci, nie ma centralnego miejsca, w którym może się zapoznać z całą ofertą dostępną na rynku: może się informować w szkole, przy innych rodzicach, w Googlu lub na Facebooku. Kidsquare jest po to, by zebrać całą gamę dostępnych i jakościowych zajęć dla dzieci. Rodzice mogą zlokalizować zajęcia najbliższe domu oraz te, które są najbardziej atrakcyjne dla dziecka.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt jest przeznaczony dla rodziców dzieci w wieku od 0 do 18 lat, którzy szukają zajęć na wolny czas, weekendy i wakacje. Zapraszamy szkoły, studia i nauczycieli do wylistowania swoich zajęć na platformie, aby były jak najbardziej widoczne dla rodzin.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Platforma wkrótce zaoferuje rodzicom możliwość rezerwacji zajęć bezpośrednio przez Kidsquare. Wtedy za każdą rezerwację pobierzemy niewielką prowizję. Jednocześnie chcemy dostarczać osobom i instytucjom prowadzącym zajęcia jak największą wartość, organizując wydarzenia i ułatwiając ich bieżące zarządzanie zajęciami - w momencie, kiedy nasz produkt będzie całkiem gotowy, zaproponujemy każdemu dostawcy miesięczną subskrypcję.

Kto stoi za projektem?

Projekt został założony przez 3 osobowy zespół, i także przez wiele innych osób – przyjaciół, rodziców, którzy pomagają w budowie najlepszej bazy zajęć w Polsce jak i w rozwoju projektu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Najnowsza wersja Kidsquare została uruchomiona w listopadzie 2018 roku. Mieliśmy okazję ją przedstawić na tegorocznej edycji Web Summit w Lizbonie. Obecnie wypuściliśmy projekt na rynek i prosimy rodziców by oceniali nasz produkt i pomagali nam go polepszyć. Jednocześnie towarzyszymy dostawcom w obsłudze naszego narzędzia, dzięki któremu mogą liczyć na maksymalną widoczność swoich zajęć.

Jakie są plany rozwoju?

Wkrótce będzie można zarezerwować i zapłacić za zajęcia bezpośrednio za pośrednictwem platformy - tak, by ulepszyć doświadczenie rodzicom pozwalając na zabookowanie zajęcia w ciągu 1 minuty. Rozwijamy również aplikację mobilną, dzięki której rodzice będą mieli dostęp do wszystkich zajęć ze swojej kieszeni. Rok 2019 będzie rokiem istotnego i ekscytującego rozwoju dla Kidsquare!

Startupy

Dodaj startup