Kilometry

płatności i rozliczenia, aplikacje
http://kilometry.com.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Stworzyliśmy produkt ułatwiający prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu. Aplikacja dostępna w trybie przeglądarkowym nie tylko eliminuje typowe uciążliwości (jak np. konieczność ciągłego fotografowania stanu licznika), ale przede wszystkim gwarantuje że każda trasa przejechana w celach służbowych, będzie rozliczona zgodnie z obowiązującymi przepisami – więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Informacje prawne. Wymóg ten ciąży na każdym przedsiębiorcy wykorzystującym auta osobowe do prowadzenia działalności gospodarczej.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki aplikacji Twoi pracownicy będą zobligowani do ewidencjonowania przebiegu kilometrów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. To z kolei pomaga efektywnie odliczać podatek VAT od kosztów eksploatacji pojazdu. Firma ogranicza ilość papierowej dokumentacji. Użytkownicy nie muszą już zapisywać na kartce poszczególnych wartości lub wykonywać fotografii stanu licznika. Mają łatwy dostęp do swojego konta online za pośrednictwem przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu, również w wersji mobilnej (z każdego miejsca, 24 godziny na dobę). Zapewniamy przejrzyste i elastyczne warunki korzy

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wszystkie osoby które mają prawny obowiązek rozliczania wyjazdów służbowych.

Kto stoi za projektem?

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją. W swojej szerokiej ofercie posiadamy systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. Bagaż 18 lat doświadczeń pozwala Nam na kompleksowe spojrzenie i poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań. Zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o innowacyjność i wysoką jakość Naszych produktów i usług tak, aby sprostać wszelkim Państwa wymaganiom.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Etap "rozruchu". Produkt będzie oficjalnie oferowany na rynku do końca listopada 2014.

Jakie są plany rozwoju?

Wypromowanie produktu w tysiącach firm, osiągnięcie pierwszych sprzedaży w pierwszym kwartale 2015 roku. Produkt będzie rozwijany, personalizowany i modyfikowany zgodnie z potrzebami poszczególnych klientów.

Startupy

Dodaj startup