KodyRabatowe.pl

e-commerce
http://kodyrabatowe.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

KodyRabatowe.pl to najlepszy sposób na tańsze zakupy w sieci. Wpisanie kodu pobranego ze strony podczas realizacji zakupu obniża końcową cenę produktu o dany procent lub określoną kwotę. Kupony rabatowe nawet do 50% nie są rzadkością.

Czym jest Wasz projekt?

KodyRabatowe.pl to najlepszy sposób na tańsze zakupy w sieci. Wpisanie kodu pobranego ze strony podczas realizacji zakupu obniża końcową cenę produktu o dany procent lub określoną kwotę. Kupony rabatowe nawet do 50% nie są rzadkością. W bazie witryny znajdują zniżki do ponad 700 polskich sklepów internetowych. W 2012 roku użytkownicy wydali za pośrednictwem naszego portalu ponad 20 mln złotych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Oferujemy kody rabatowe do sklepów internetowych. Nie wymagamy rejestracji, wszystko jest zupełnie darmowe. Tylko u nas możesz taniej kupować ubrania, bieliznę, elektronikę, bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, upominki, prezenty oraz wiele innych artykułów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wszystkich użytkowników internetu, jesteśmy zupełnie darmowi i nie jest wymagamy rejestracji.

Kto stoi za projektem?

It Developers

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt po ponad dwóch latach na rynku jest liderem rynku, posiada ponad 100 000 użytkowników i oferuje ponad 3 000 kodów rabatowych. Cała grupa rozwija się w bardzo dobrym tempie i w planach jest jeszcze większy rozwój.

Jakie są plany rozwoju?

Ekspansja na większą ilość rynków, udało się nam już "podbić" 15 krajów i w planach są następne.

Startupy

Dodaj startup