KofiUp

lifestyle, społeczność, gastronomia, aplikacje
www.kofiup.pl
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

KofiUp to mobilna aplikacja, która jako pierwsza w Polsce tworzy klub niezależnych kawiarni, oferująca swoim użytkownikom możliwość zakupu kawy w lokalach partnerskich nawet do 50% taniej. W chwili obecnej aplikacja jest dostępna na systemy iOS oraz Android. System KofiUp oparty jest o plany kawowe, w których użytkownik nabywa 5 lub 15 kubków z planów: - BASIC (zawiera Espresso, Americano i herbatę), - PREMIUM (plan BASIC oraz latte, flat white, cappuccino i inne, które kawiarnia chce dodać do oferty). Oferujemy również PLAN UNLIMITED (miesięczna subskrypcja na kawę), umożliwiający odbiór kolejnej kawy co 60 min. Charakteryzuje nas klarowny system zakupu kubków i osiąganych przez użytkownika benefitów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Aplikacja KofiUp powstała z połączenia miłości do kawy oraz fascynacji najnowszymi technologiami mobilnymi. Wielokrotnie stając przed problemem wyboru ciekawych miejsc, dobrych smaków, troszcząc się przy tym wszystkim o zasobność naszych portfeli zmuszani byliśmy do różnego rodzaju kompromisów. Dzięki KofiUp użytkownik zyskuje dostęp do kawy, zawsze w tej samej, niższej cenie. Dodatkowo dzięki funkcji geolokalizacji w jednej chwili może odnaleźć najbliższy lokal, jak również poznać nowe intrygujące miejsca.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest z jednej strony do ludzi lubiących dobrą kawę oraz chcących odkrywać nowe miejsca, z drugiej zaś do właścicieli niezależnych kawiarni, stojących w opozycji do wielkich "sieciówek".

Kto stoi za projektem?

Projekt KofiUp tworzy zespół dobrych znajomych, którzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają produkt. My nie kodujemy, my tworzymy i kreujemy apkę KofiUp.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na etapie "early Startup". Wystartowaliśmy z 30 kawiarniami i wciąż dołączają do nas nowe lokale. Skupiamy się na trzech wskaźnikach tj: - liczbie zarejestrowanych użytkowników, - liczbie odbieranych kaw, - liczbie wykupionych planów. We wszystkich tych wskaźnikach obserwujemy ciągły przyrost.

Jakie są plany rozwoju?

Naturalną drogą rozwoju dla aplikacji KofiUp jest ekspansja na wszystkie większe ośrodki miejskie w Polsce jak również ciągłe rozwijanie grupy partnerów. Mamy ambicje aby ilością zrzeszonych w KofiUp niezależnych kawiarni konkurować z największymi sieciówkami w kraju.

Startupy

Dodaj startup