KREGIELNIA24.PL

rozrywka, społeczność, aplikacje
https://kregielnia24.pl/
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Kregielnia24.pl to ogólnopolski system rezerwacji dla kręgielni, z jednej strony oferujący kręgielniom kompleksowy system do zarządzania rezerwacjami (przyjmowanie rezerwacji, monitorowanie obłożenia, raporty), a z drugiej pozwalający graczom na rezerwację toru z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie w wybranej przez siebie kręgielni.

Jaki problem rozwiązujecie?

Kręgielnie niekorzystające z Kregielnia24.pl przyjmują tylko rezerwacje w godzinach swojej pracy oraz potrzebują przynajmniej 1 osoby do przyjmowania rezerwacji, dodatkowo informacje nie są zebrane w jednym miejscu, co powoduje zagubienia oraz dublowanie się rezerwacji. Kregielnia24.pl umożliwia przyjmowanie rezerwacji 24h bez konieczności angażowania jakiegokolwiek pracownika, pełne monitorowanie oraz zarządzanie tymi rezerwacjami z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Natomiast graczom umożliwiamy natychmiastową rezerwację w wygodnej dla nich formie, potwierdzaną przez unikalny kod rezerwacji przychodzący smsem. Wszystko to zebrane pod jednym adresem www.Kregielnia24.pl

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszymi potencjalnymi klientami są wszystkie kręgielnie oraz obiekty rozrywkowe posiadające w swojej ofercie możliwość gry w kręgle, bowling, bilard oraz snookera, którzy szukają niezawodnego oraz sprawdzonego systemu rezerwacji (blokada przed zdublowaniem rezerwacji, brak pustych rezerwacji – unikalne kody rezerwacji potwierdzane smsem)

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Naszym klientom oferujemy 3 plany abonamentowe w zależności od wielkości ich biznesu. Dzięki wcześniejszym badaniom rynku zbudowaliśmy bardzo atrakcyjne zestawienie cenowe dla naszych klientów, dla których abonament w Kregielnia24 wynosi mniej, niż zarobki danej kręgielni w ciągu 1h!

Kto stoi za projektem?

Doświadczony i kompletny zespół, którego członkowie posiadają doświadczenie zarówno w pracy z startupami, jak i budowaniu kompetencji dla korporacji. Posiadamy doświadczenie i sukcesy w obszarach IT, sprzedaży oraz marketingu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Posiadamy pełną wersję aplikacji i serwisu Kregielnia24.pl. Aktualnie pozyskujemy i wdrażamy pierwszych klientów, od których zbieramy feedback dotyczycący funkcjonalności serwisu, a dzięki konsultacjom z naszym partnerem – Kręgielnią Avocado z Piotrkowa Trybunalskiego wprowadziliśmy kilka dodatkowych funkcjonalności jeszcze bardziej usprawniających pracę kręgielni. W chwili obecnej rozpoczynam również kampanie w social-media, która ma zbudować naszą rozpoznawalność wśród graczy, a tym samym tworzymy kolejną znaczącą wartość dla kręgielni aktywnie korzystających z naszej aplikacji.

Jakie są plany rozwoju?

Do końca 2018 chcemy pozyskać aktywnych klientów, którzy pozwolą nam sfinansować dalszy rozwój w branży zarządzania rezerwacjami.

Startupy

Dodaj startup