KsiegowyNaStart

biznes i finanse
ksiegowynastart.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

KsiegowyNaStart to serwis, którego głównym zamysłem jest nieodpłatna pomoc dla przedsiębiorców szukających biur rachunkowych. Po wypełnieniu formularza dotyczącego wymagań i potrzeb, portal odpowiada klientowi przedstawiając najlepiej dopasowane oferty biur. KsiegowyNaStart to także ukłon w stronę biur rachunkowych poszukujących klientów. Wystarczy poprzez formularz umieścić informacje na temat świadczonych usług. Jeśli biuro spełnia wymagania przedstawione w zapytaniu przedsiębiorcy, zostanie poproszone o przedstawienie oferty.

Jaki problem rozwiązujecie?

Gdy przedsiębiorca nie wie jak i gdzie szukać księgowego - podajemy pomocną dłoń. Część pracy wykonujemy za niego. Rozwiązujemy także inne problemy, z jakim spotykają się przedsiębiorcy poszukując biura rachunkowego - pozwalamy zaoszczędzić czas, który należy poświęcić na samodzielne poszukiwania, a także nerwy związane z natłokiem niedopasowanych ofert. Biurom natomiast oferujemy proste i wygodne narzędzie do poszukiwania klientów, pozwalające również na oszczędzenie czasu związanego ze znajdywaniem nowych klientów i zmniejszenie kosztów ponoszonych z tytułu reklamy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski poszukujących pierwszego, lub nowego księgowego, jak i do biur rachunkowych oczekujących nowych klientów.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma Varico w biznesie warto na nas liczyć, już od 26 lat zajmująca się wytwarzaniem specjalistycznego oprogramowania biznesowego, głównie finansowo-księgowego. Dzięki doświadczeniu, jakie uzyskaliśmy poprzez wieloletnią współpracę z biurami rachunkowymi i firmami, znamy specyfikę branży, a także potrzeby wychodzące od uczestników rynku.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został wdrożony, poszukujemy pierwszych przedsiębiorców i biur rachunkowych, a także oczekujemy opinii i recenzji od podmiotów zewnętrznych na temat działania naszego serwisu, jak i samego pomysłu - jego potencjale i możliwościach rozwoju.

Jakie są plany rozwoju?

W przyszłości widzimy serwis KsiegowyNaStart.pl jako automatyczny system łączący przedsiębiorców z odpowiednimi biurami rachunkowymi, oparty na bazie zawierającej najlepsze biura rachunkowe w Polsce.

Startupy

Dodaj startup