Kupon.pl

marketing i reklama, e-commerce
http://kupon.pl/
Finansowanie:
business angels, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Kupon.pl to serwis oferujący zniżki oraz promocje dostępne w sklepach internetowych. Zniżki oraz promocje dostępne na stronie sięgają 90% i obejmują takie artykuły jak ubrania, sprzęt sportowy, urządzenia kuchenne, elektronikę oraz usługi związane z rozrywką, nauką, i zdrowiem.

Czym jest Wasz projekt?

Kupon.pl to serwis oferujący zniżki oraz promocje dostępne w sklepach internetowych. Zniżki oraz promocje dostępne na stronie sięgają 90% i obejmują takie artykuły jak ubrania, sprzęt sportowy, urządzenia kuchenne, elektronikę oraz usługi związane z rozrywką, nauką, i zdrowiem. Promocje dostępne w Kupon.pl to: korzystny rabat, bon powitalny, darmowa przesyłka, gratisowy produkt.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki serwisowi z kuponami zniżkowymi Kupon.pl można korzystać z wielu promocji oferowanych przez sklepy internetowe bez konieczności rejestrowania się i wychodzenia z domu. Wystarczy wprowadzić we wskazane pole kod rabatowy wyszukany na stronie Kupon.pl, a zniżka zostanie naliczona automatycznie przy podsumowaniu należności. Bardzo proste rozwiązanie dostępne dla każdego.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest zarówno dla osób poszukujących najlepszych ofert zniżkowych i kodów rabatowych, a także dla sklepów, chcących zamieścić swoją ofertę na stronie Kupon.pl. Każdy, kto chce zaoszczędzić znajdzie coś dla siebie w wielu kategoriach produktowych dostępnych na stronie.

Kto stoi za projektem?

Projekt prowadzi polski zespół składający się z trzech osób pod wodzą Panayotis Nikolaidis. Współpracujemy z osobami z dużym doświadczeniem w online marketingu i sprzedaży.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie posiadamy w bazie ponad 500 sklepów, ich liczba ciągle jednak wzrasta. W każdym tygodniu liczba aktywnych kuponów i ofert promocyjnych przekracza 350.

Jakie są plany rozwoju?

Kupon.pl stara się dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Nieustannie ulepszamy naszą stronę, współpracyjemy z młodymi grafikami oraz podejmujemy współpracę z nowymi sklepami tak by móc zaoferować bardziej atrakcyjne zniżki i oferty ekskluzywne dla użytkowników. Serwis posiada swoje odpowiedniki w innych językach, jak: www.cupom.com, www.cupon.es. Planujemy rozwój na inne kraje.

Startupy

Dodaj startup