LancerHub

kariera i rekrutacja
Finansowanie:
dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

LancerHub.com to portal stworzony z myślą o Freelancerach oraz pracodawcach szukających specjalistów z konkretnej branży. Dzięki portalowi pracodawca w łatwy i szybki sposób ma możliwość dodania zlecenia na konkretną usługę oraz zrealizowania i rozliczenia go za pośrednictwem portalu. Portal skierowany jest głównie do Freelancerów działających w obszarze: IT& Programming, design, multimedia, marketing oraz sprzedaż.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim pomagamy ambitnym ludziom znaleźć ambitne projekty. Dzięki LancerHub.com Freelancer ma możliwość samodzielnego i swobodnego organizowania swojej pracy. Codzienny dostęp do nowych zleceń daje możliwość wyboru tej najatrakcyjniejszej. Dla Freelancerów bardzo istotne jest bezpieczeństwo finansowe. LancerHub.com zabezpiecza wszystkie operacje finansowe użytkowników. Freelancerzy otrzymują gwarancję wypłaty swojego wynagrodzenia, pracodawcy zyskują gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nie wykonania prac. Portal zawiera również przydatne Aplikacje ułatwiające rozliczanie czasu pracy Freelancera, zarządzanie projektami oraz komunikację podczas pracy online. Dzięki LancerHub.com realizacja zlecenia może rozpocząć się już kilka godzin po dodaniu oferty.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Portal stworzony został z myślą o Freelancerach, specjalistach, ale również, a może przede wszystkim pracodawcach, szukających dodatkowych rąk do pracy. Dzięki Aplikacjom Biznesowym jakie posiada portal zleceniodawca ma możliwość w łatwy sposób zarządzać pracą specjalistów, którym zlecił zadania.

Kto stoi za projektem?

Za projektem na ten moment stoją 3 osoby, 2 programistów i założyciel oraz pomysłodawca portalu. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

LancerHub.com został uruchomiony w roku 2014 jest stabilny i funkcjonalny jednakże cały czas szlifujemy go oraz dodajemy kolejne funkcjonalności. Od momentu powstania udało nam się zdobyć kilka tysięcy użytkowników. Aktualnie skupiamy się na promocji portalu oraz dotarciu do jak największej liczby potencjalnych użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie planujemy kontynuować pracę nad doskonaleniem portalu, ale przede wszystkim szukamy poważnie zainteresowanego inwestora, który pomógłby nam wypłynąć z portalem na szerokie wody.

Startupy

Dodaj startup