LekkaFakturka

płatności i rozliczenia, biznes i finanse, aplikacje, produktywność
lekkafakturka.pl
Finansowanie:
inne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Lekkafakturka to innowacyjny system do automatycznego księgowania faktur wystawianych przez programy różnych producentów. Pozwala on na zaksięgowanie nie tylko faktur sprzedaży, ale także innych dokumentów w Twoim programie księgowym. Księgowanie jeszcze nigdy nie było tak lekkie, przyjemne i szybkie jak teraz! System sam rozpoznaje, z którego programu korzysta Twój klient, następnie sam analizuje dokumenty pod kątem ich poprawności i wyświetla przydatne statystyki. Na koniec LakkaFakturka tworzy plik gotowy do wczytania w Twoim programie księgowym. Dokumenty masz już zaksięgowane.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem ręcznego wpisywania faktur do systemu księgowego. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zwiększyć ilość obsługiwanych klientów w biurze rachunkowym.

Do kogo kierujecie swój projekt?

LekkaFakturka.pl to rozwiązanie dedykowane wszystkim właścicielom biur rachunkowych, którym natłok pracy nie pozwala na obsługę większej ilości klientów. Jeżeli czujesz, że nieustanne tracisz cenny czas na mozolne wklepywanie danych do swojego programu księgowego, to najwyższy czas, abyś przeniósł swoje biuro w nowy wymiar księgowania.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma Varico w biznesie warto na nas liczyć, już od 26 lat zajmująca się wytwarzaniem specjalistycznego oprogramowania biznesowego, głównie finansowo-księgowego. Dzięki doświadczeniu, jakie uzyskaliśmy poprzez wieloletnią współpracę z biurami rachunkowymi i firmami, znamy specyfikę branży, a także potrzeby wychodzące od uczestników rynku.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie rozpoznania rynku i sprawdzenia popytu na taki rodzaj usługi wśród biur rachunkowych. Zbieramy opinie i uwagi na temat działania usługi oraz agregujemy wstępnie zainteresowanych klientów.

Jakie są plany rozwoju?

W przyszłości planujemy rozszerzyć funkcjonowanie systemu tak, aby była możliwość wczytania plików z wszystkich popularnych systemów sprzedażowych i wczytania tych plików do dostępnych programów księgowych.

Startupy

Dodaj startup