Lendly

transport i komunikacja, motoryzacja
https://lendly.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Lendly.pl to platforma internetowa do wynajmu samochodów. Skupiamy wiele wypożyczalni samochodowych i prywatnych wynajemców w jednym miejscu. W Lendly wynajmiesz samochody sportowe, luksusowe, osobowe, busy, ciężarowe. Każdy podmiot wypożyczający swój samochód otrzymuje:

  • możliwość dodania swojej oferty wynajmu,
  • spersonalizowana strona internetowa z ofertami,
  • grafiki promocyjne,
  • możliwość promowania wypożyczalni.

Jaki problem rozwiązujecie?

Na rynku wynajmu samochodów panuje chaos. Każdego tygodnia powstają nowe wypożyczalnie samochodowe, które często nie mają czytelnej oferty lub po prostu ciężko je znaleźć. Lendly to miejsce agregujące wiele ofert w ujednoliconym, przejrzystym stylu. Ze strony wypożyczającego, nasza platforma pomaga w promocji biznesu i pozwala wprowadzić system zarządzania wynajmem mniejszym kosztem niż w przypadku tradycyjnej strony internetowej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt jest skierowany do dwóch typów odbiorców:

  • wynajmujących samochody (firmy i osoby prywatne),
  • najmujących samochody.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Platforma ma zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowych i pośrednictwie w transakcjach wynajmu lub sprzedaży pakietów ogłoszeniowych – w zależności od zainteresowania wynajmujących.

Kto stoi za projektem?

Kamil Kostka, 22-letni student informatyki we Wrocławiu i przedsiębiorca. Twórca wielu platform i pomysłów. Na co dzień zajmujący się marketingiem i web-developmentem.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecna wersja platformy jest w pełni darmowa i służy jako katalog ofert. Jesteśmy na etapie pozyskiwania partnerów wśród wypożyczalni samochodowych, aby agregować jak największą ilość ogłoszeń, pamiętając przy tym o ich jakości.

Jakie są plany rozwoju?

Zamierzamy sukcesywnie rozwijać platformę i dawać coraz więcej możliwości wypożyczającym. Chcemy stworzyć system wspomagający organizację wypożyczalni oraz intuicyjne narzędzie marketingowe.

Startupy

Dodaj startup