limitacje.pl

e-commerce
www.limitacje.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

limitacje.pl to platforma ogłoszeń opracowana z myślą o wąskiej niszy jaką są przedmioty produkowane wyłącznie w limitowanych seriach. Jest to jedyny w Polsce serwis wyspecjalizowany w promowaniu tego typu przedmiotów.

Czym jest Wasz projekt?

limitacje.pl to platforma ogłoszeń opracowana z myślą o wąskiej niszy jaką są przedmioty produkowane wyłącznie w limitowanych seriach. Jest to jedyny w Polsce serwis wyspecjalizowany w promowaniu tego typu przedmiotów. Serwis poza darmowym dodawaniem ogłoszeń, oferuje także możliwość stworzenia profesjonalnego profilu dla firm. Każdy użytkownik za dodatkową opłatą ma dodatkowo możliwość promowania swoich ogłoszeń w ramach serwisu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis wypełnia niszę związaną z przedmiotami w wersjach limitowanych i skupia tego typu ogłoszenia w jednym miejscu. Dzięki temu otrzymujemy bazę wyjątkowych przedmiotów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis jest skierowany do osób które chcą wyróżnić się z tłumu poprzez posiadanie przedmiotów wyjątkowych, które mogą posiadać nieliczni ze względu na ograniczoną ich liczbę na rynku.

Kto stoi za projektem?

Za projekt odpowiedzialny jest Patryk Kozioł. Współtwórca największego w Warszawie biura coworkingowego COPOINT oraz właściciel internet software house OPRON.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w fazie początkowej, naszym głównym celem na tym etapie jest pozyskanie jak największej liczby wartościowych ogłoszeń zgodnym z tematyką serwisu.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwoju zakładają dalsze pozyskiwanie ogłoszeń oraz promowanie serwisu jako miejsca, w którym można odnaleźć coś wyjątkowego. Planujemy także pozyskać fundusze z usług dodatkowych umożliwiających promowanie ogłoszeń oraz aktywację profesjonalnych profili dla firm.

Startupy

Dodaj startup