LiveSession

informatyka i programowanie, aplikacje
https://livesession.io
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

LiveSession to narzędzie analityczne, które nagrywa interakcje użytkowników na stronach internetowych. Nasi klienci dodają kod śledzący do swoich stron i dzięki temu widzą co ich użytkownicy robią na nagraniach w naszej aplikacji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy wykryć błędy na stronach naszych klientów. Dajemy możliwość wykrycia miejsc na stronie w których użytkownicy się gubią, albo mają jakiś specyficzny problem. Klient po zidentyfikowaniu takich elementów strony może je naprawić. Dzięki temu ma zadowolonych użytkowników, bardziej zaangażowanych i zwiększa się konwersja sprzedażowa.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich firm, które zarabiają na stronach internetowych i często wprowadzają na nich poprawki. Nasz rynek docelowy to Stany Zjednoczone i wszystkie kraje anglojęzyczne.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Poprzez subskrypcję miesięczną lub roczną. Model biznesowy: Software-as-a-Service (SaaS).

Kto stoi za projektem?

Kamil Drążkiewicz ([email protected]) Przemysław Bitkowski ([email protected])

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Na początku roku 2019 otworzyliśmy publiczną rejestracje. Wcześniej byliśmy w zamkniętej fazie beta.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy dalszy rozwój aplikacji. Mamy w planach: - automatyczne wykrywanie błędów po stronie przeglądarek użytowników, - wykrywanie nagrań które niosą za sobą wartościową informacje, - nowe sposoby wizualizacji interakcji użytkowników, - integracje z komplementarnymi oprogramowaniami (np. czatami na stronach).

Startupy

Dodaj startup