Lottomania.com.pl

rozrywka
www.lottomania.com.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Serwis LottoMania, dostępny pod adresem Lottomania.com.pl, powstał z myślą o każdym, kto chciałby spróbować swojego szczęścia w tej najsłynniejszej polskiej loterii pieniężnej w trybie on-line - bez wychodzenia z domu.

Czym jest Wasz projekt?

Serwis LottoMania, dostępny pod adresem Lottomania.com.pl, powstał z myślą o każdym, kto chciałby spróbować swojego szczęścia w tej najsłynniejszej polskiej loterii pieniężnej w trybie on-line - bez wychodzenia z domu. Gwarantuje to wygodę, oszczędność czasu i swobodę oraz spokój do namysłu podczas typowania liczb. Serwis LottoMania skierowany jest do wszystkich osób, które nie mają czasu lub możliwości dotarcia do stacjonarnego punktu kolektury, jak również dla osób z zagranicy, gdzie nie ma kolektur Totolotka. Za pośrednictwem serwisu LottoMania można zdalnie zakupić los dla trzech najpopularniejszych gier Totalizatora, czyli Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto. Zamówienia przyjmowane są do godziny 20:00, a w trakcie większych kumulacji nawet do 21:00.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis Lottomania powstał z myślą o ułatwieniu dostepu do gier Totalizatora Sportowego S.A. Dzieki temu można zagrać w Lotto jak na XXI wiek przystało - przez internet. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, dlatego chcemy zbudować silną markę godną zaufania

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich. Z całą pewnością każdy próbował swojego szczęścia w Lotto. Wiele osób albo ma najzwyczajniej daleko do kolektury, wiele kolektur jest czynnych tylko do 18:00.

Kto stoi za projektem?

Właściciel serwisu - Sebastian Wijas. Absolwent AGH.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt oficjalnie istnieje od około 4 miesięcy, był tworzony przez ponad rok. Wyniki są obiecujące. Za kilka lat gra w Lotto przez internet będzie rzeczą normalną, póki co jest to nowość.

Jakie są plany rozwoju?

Nie mogę zdradzić, ale mamy ich sporo :)

Startupy

Dodaj startup