LunchMapa

lifestyle, gastronomia, aplikacje
www.lunchmapa.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

LunchMapa.pl to aplikacje mobilne na platformy iOS, Android oraz serwis internetowy prezentujący aktualne menu lunchowe w restauracjach najbliżej lokalizacji użytkownika. Dodatkowymi funkcjami naszego serwisu jest prezentowanie zestawów śniadaniowych oraz brunchy/promocji weekendowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasz projekt powstał w celu ułatwienia wyszukiwania miejsc z ofertami lunchowymi. Dzięki prezentowaniu ich wszystkich w jednym miejscu użytkownik oszczędza dużo czasu oraz ma możliwość poznania nowych restauracji oferujących lunche. Wszystkie oferty są codziennie aktualizowane przez pracowników restauracji co oznacza,że zawsze są aktualne.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich, którzy korzystają ofert lunchowych, śniadań lub brunchy. Wystarczy uruchomić naszą aplikację idąc po mieście i od razu widzimy wszystkie najbliższe okazje. Zależy nam również aby przekonać pracowników korporacji, że szybki lunch znajdą nie tylko w biurowej kantynie, gdzie zjedzą średniej jakości danie z podgrzewacza ale i w małej restauracji za rogiem z pysznym i świeżym jedzeniem.

Kto stoi za projektem?

LunchMapa.pl tworzymy w dwuosobowym zespole. Obie jesteśmy studentkami z Warszawy i zajmujemy się wszystkim poza stroną techniczną strony i aplikacji.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie współpracujemy z ponad 250 restauracjami w tym z 200 z Warszawy i resztą w Łodzi oraz Krakowie. Codziennie naszą stronę odwiedza około 500 użytkowników oraz regularnie korzystają z 4500 ściągniętych aplikacji mobilnych.

Jakie są plany rozwoju?

W 2016 roku planujemy wprowadzić LunchMapę do każdego większego miasta w Polsce oraz zwiększyć ilośc restauracji w obecnych miastach. W perspektywie kolejnych lat planujemy ekspansję na rynki zagraniczne. Oczywiście co za tym idzie dążymy do zwiększenia ilości użytkowników oraz wprowadzania dodatkowych funkcjonalności serwisu.

Startupy

Dodaj startup