Luxsfery

moda i uroda, lifestyle, e-commerce, aplikacje
www.luxsfery.pl
Finansowanie:
inne, inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Luxsfery.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy oferujący modę męską najlepszych marek i usługi dedykowanych stylistek bez wychodzenia z domu. Nasze stylistki dobierają garderobę stosownie do indywidualnych preferencji, oraz unikalnego stylu każdego klienta. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w serwisie, by korzystać z profesjonalnej obsługi i cieszyć się starannie dobranymi zestawami odzieży z dostawą do domu czy biura.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki usłudze luxsfery.pl i usłudze personalnych stylistek mężczyźni, dla których liczy się nienaganny wygląd i elegancja otrzymują dokładnie te ubrania i dodatki, których potrzebują. Zamówienia dostarczamy w ekspresowym tempie, w dowolne wybrane przez klienta miejsce w Polsce. Nasze usługi są w pełni spersonalizowane i prowadzone przez internet dzięki czemu użytkownik oszczędza mnóstwo swojego cennego czasu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasze usługi kierujemy zarówno do mężczyzn aktywnie dbających o wizerunek, jak i tych którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w budowaniu własnego stylu. Luxsfery.pl to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, managerów, dyrektorów, czy przedstawicieli firm, którym brakuje czasu i ochoty na wielogodzinne zakupy w galeriach handlowych.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy dynamicznym i doświadczonym zespołem ekspertów z zakresu mody, IT i e-commerce. Naszą misją jest rozwijanie rynku modowego e-commerce w Polsce, oraz wspieranie polskich mężczyzn w kreowaniu ich profesjonalnego wizerunku.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował w listopadzie 2015. W ciągu kilku pierwszych godzin działania serwisu zarejestrowało się kilkudziesięciu użytkowników chcących złożyć pierwsze zamówienia. Dynamiczny start zawdzięczamy min. umiejętnym działaniom w mediach społecznościowych. Szukaj nas na FB, LinkedIn i G+

Jakie są plany rozwoju?

Naszym najważniejszym celem jest nawiązanie i podtrzymanie długotrwałych relacji z rosnącym gronem użytkowników. Planujemy intensywne działania marketingowe i promocyjne mające na celu wzrost rozpoznawalności marki. Równocześnie, pragniemy rozbudować portfolio partnerów biznesowych oferując czołowym producentom odzieży męskiej nowy - efektywny kanał dystrybucji.

Startupy

Dodaj startup