Magnetoid

e-commerce
http://magnetoid.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

MAGNETOID to platforma pozwalająca użytkownikom zamówienie z wybranych uprzednio zdjęć magnesów na lodówkę i nie tylko. Generowane zestawy magnesów zawierają zarówno zwykłe zdjęcia jak i nawiązujące do znanego wszystkim formatu POLAROID.

Czym jest Wasz projekt?

MAGNETOID to platforma pozwalająca użytkownikom zamówienie z wybranych uprzednio zdjęć magnesów na lodówkę i nie tylko. Generowane zestawy magnesów zawierają zarówno zwykłe zdjęcia jak i nawiązujące do znanego wszystkim formatu POLAROID. W celu ułożenia własnego zestawu magnesów, użytkownicy mają możliwość wgrania swoich zdjęć lub pobrania ich z najpopularniejszych serwisów jak Facebook, NK, Flick czy Instagram.

Jaki problem rozwiązujecie?

Każdy z nas czy to aparatem fotograficznym czy telefonem stara się zatrzymać pewne chwile na dłużej robiąc zdjęcia. Magnesy na lodówkę ze zdjęć, które możemy wgrać sami lub pobrać z najpopularniejszych serwisów to idealny prezent lub oryginalna pamiątka.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, do fanów aplikacji Instagram oraz użytkowników serwisów umożliwiających zamieszczanie zdjęć jak FLICKR, którzy by chcieli w dość oryginalny sposób przechowywać wybrane chwile zachowane na zdjęciach w formie magnesów na lodówkę.

Kto stoi za projektem?

Założycielem projektu jest Tomasz Razik, który wraz z firmą ERTE stworzył Magnetoid.pl.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt właśnie wystartował, na wszelkie wyniki trzeba jeszcze poczekać.

Jakie są plany rozwoju?

W tej chwili jesteśmy skupieni na tematach związanych z promocją serwisu i pozyskaniem nowych użytkowników. W planie jest integracja z kolejnymi serwisami, z których można pobrać zdjęcia użytkowników.

Startupy

Dodaj startup