Mailbox.pro

Finansowanie:
Model biznesowy:
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Mailbox.pro to pierwszy projekt w Polsce oferujący innowacyjny produkt jakim jest poczta email z adresem najwyższego poziomu imię@nazwisko. Dokładniej, Mailbox.pro oferuje unikalny i atrakcyjny adres email z Twoim nazwiskiem w domenie. Domena to podstawowy składnik internetowej tożsamości, a w adresie email wszystko to, co znajduje się po „@”. Składa się ona z dwóch części - nazwy głównej oraz rozszerzenia odgórnie ustalonego. U nas domeną staje się nazwisko. Rozszerzenia, jakie proponujemy to na przykład: pro, pl, net oraz top. Nowy adres email będzie wyglądał więc np. tak: imię@nazwisko.pro Dajemy możliwość założenia skrzynki e-mailowej różniącej się od innych, jednak nasze możliwości kombinacji imion i nazwisk są ograniczone. Biorąc więc pod uwagę fakt, że ilość osób o tym samym imieniu i nazwisku może być spora oferujemy dodatkową możliwość, jaką jest modyfikacja imienia na nick, zdrobnienie,specjalizację bądź zawód. Przykładowo pani dr. Magdalena Pronowicz, której specjalizacją jest pediatria, chciałaby założyć maila ze swoją domeną. Jej możliwościami są: [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] I inne w zależności od preferencji użytkownika.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim chcemy pomóc zarówno młodym jak i starszym osobom w poszukiwaniu pracy, rozwijaniu własnego biznesu oraz kreowaniu siebie. Chcemy także zadbać o ich korespondencję, prywatność oraz bezpieczeństwo w sieci. Nowy unikalny adres email pomoże się wyróżnić i zwrócić uwagę potencjalnych partnerów biznesowych, pracodawców lub klientów, Dodatkowo dzięki nam użytkownicy naszej poczty zyskają rozpoznawalność, co w efekcie może przełożyć się na realny zysk. Ich CV będzie wyglądało bardziej profesjonalnie, przez co zwiększą swoje szanse podczas rekrutacji. Również dzięki nowemu adresowi będą mogli wykreować własną markę. Oferujemy poza tym certyfikowane bezpieczeństwo. Nasza poczta jest szyfrowana i spełnia wszystkie normy poczty bezpiecznej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Dla aktywnych na rynku pracy, którzy chcą się wyróżnić np. spośród innych kandydatów w rekrutacji. Dla osób, które mają wolne zawody lub prowadzą własną działalność i chcą budować świadomość swojej marki w połączeniu ze swoim nazwiskiem. Dla hobbistów, którzy chcą stać się rozpoznawalni dzięki swoim zainteresowaniom. Oraz dla osób, które lubią się wyróżniać.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Nasza poczta jest płatna. Mailbox.pro oferuje pocztę bez reklam i zbędnego spamu. Użytkownicy otrzymują tylko te reklamy na które sami wyrażą zgodę. Nie muszą martwić się także o zakup kosztownych domen, ich przedłużenia czy hosting niezbędny do uruchomienia poczty. O to wszystko zadbamy my. Spośród wielu dostępnych na rynku bezpłatnych rozwiązań, trudno jest znaleźć pocztę w pełni profesjonalną, która zapewnia utrzymanie wsparcia dla konta i cały czas dba o bezpieczeństwo danych chroniąc je przed skanowaniem. Dodatkowo nasze rozwiązanie jest bardzo konkurencyjne jeśli chodzi o cenę. Samodzielny koszt kupna domeny, utrzymania hostingu, zabezpieczenia poczty certyfikatami i koszt czasu poświęconego na konfigurację jest o wiele wyższy niż gotowe, proste i przyjazne rozwiązanie, które proponujemy.

Kto stoi za projektem?

Pomysł na projekt został zapoczątkowany przez dwóch przedsiębiorców, którym z pomocą zebranego z czasem zespołu udało się go zrealizować i teraz wspólnym siłami mogą dążyć do wyznaczonych celów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Nasz projekt aktualnie jest w przedsprzedaży, która będzie trwała do 31.12.2018r . W tym okresie można skorzystać z 40% rabatu na pocztę. Aktualnie próbujemy dotrzeć do różnych grup docelowych w swoich środowiskach i próbujemy przekonać ich, że warto zainwestować w siebie oraz próbujemy wytłumaczyć jak ważne jest bezpieczeństwo użytkowania poczty email. Od stycznia chcemy rozszerzyć już swój zakres dotarcia do nowych klientów i wystartować na szeroką skalę.

Jakie są plany rozwoju?

Cały czas rozwijamy się i wprowadzamy do życia nowe pomysły. Chcemy zaskakiwać naszych klientów i uprzyjemnić im współpracę z nami. Mamy w zanadrzu kilka pomysłów, a można wręcz powiedzieć projektów, które usprawnią nam pracę, a dla klientów mogą okazać się czymś bardzo interesującym. Mamy w planach wprowadzić również dodatkowe produkty.

Startupy

Dodaj startup