MamaJakTy.pl – portal kreatywnych mam

kultura i sztuka, dzieci i parenting, lifestyle, społeczność
www.mamajakty.pl
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

MamaJakTy.pl – portal kreatywnych mam, jest serwisem internetowym skierowanym do wszystkich mam, którym zależy na aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mających głowy pełne pomysłów i rozmaite pasje. Dzięki funkcjonalności serwisu społecznościowego...

Czym jest Wasz projekt?

MamaJakTy.pl – portal kreatywnych mam, jest serwisem internetowym skierowanym do wszystkich mam, którym zależy na aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mających głowy pełne pomysłów i rozmaite pasje. Dzięki funkcjonalności serwisu społecznościowego, MamaJakTy.pl umożliwia założenia własnego profilu, w którym Użytkownicy mogą umieszczać zdjęcia, prezentować swoje prace i pomysły. Użytkownicy mogą czerpać od siebie nawzajem inspiracje i pomysły, np. jak własnoręcznie wykonać oryginalną ozdobę, zabawkę, uszyć strój na bal przebierańców w przedszkolu itp.

Jaki problem rozwiązujecie?

MamaJakTy.pl to mnóstwo pomysłów i inspiracji. Poprzez publikowanie na łamach Portalu treści związanych z kulturą i sztuką, informacji o ciekawych wydarzeniach: przedstawieniach teatralnych dla dzieci i dorosłych, warsztatach twórczych itp., mamy nadzieję dotrzeć do osób zainteresowanych ww. tematyką.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Mamajakty.pl – portal kreatywnych mam, jest serwisem internetowym skierowanym przede wszystkim do kobiet mających głowy pełne pomysłów, rozmaite pasje, i chcących dzielić się swoimi pomysłami z innymi osobami.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi Magda – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego, mama sześcioletniego chłopca oraz Łukasz – absolwent łódzkiej ASP i SGH w Warszawie, Design Management.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal rozpoczął swą obecność w sieci 1 stycznia 2012 roku. W tej chwili trwa akcja promocyjna, mająca na celu zgromadzenie w serwisie jak największej ilości użytkowników i stworzenie społeczności serwisu MamaJakTy.pl

Jakie są plany rozwoju?

Naszym celem jest, aby portal MamaJakTy.pl współtworzyły osoby o podobnych zainteresowaniach, które będą na łamach serwisu dzielić się swoimi pomysłami, komentować artykuły, prowadzić dyskusje na forum. W najbliższych miesiącach planujemy zorganizować serię konkursów kreatywnych, adresowanych do pomysłowych mam, a także dzieci, dzięki którym mamy nadzieję stopniowo pozyskiwać coraz większą liczbę Użytkowników czynnie biorących udział w życiu portalu MamaJakTy.pl.

Startupy

Dodaj startup