MedGo

zdrowie i uroda, informatyka i programowanie, biznes i finanse, aplikacje
medgo.pl
Finansowanie:
inkubator, dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
inny, abonament, pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

MedGo jest spółką stworzoną przez ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w zakresie zarządzania technologią i medycyną. W 2012r. projekt zdobywa dofinansowanie 720 000 tys zł w ramach współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą i funduszem zalążkowym KiGMed. Firma wykorzystuje narzędzia telekomunikacyjne i informatyczne, by wdrażać usługi telemedyczne wspierające podmioty lecznicze.

Jaki problem rozwiązujecie?

Współpraca z MedGo pozwala, w dobie szybkiego rozwoju medycyny oraz rosnących potrzeb pacjentów, stać się zarówno nowoczesnymi jak i elastycznymi placówkami medycznymi, przez co pomaga pacjentom powrócić do zdrowia lub utrzymać się w formie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Z usług MedGo korzystają pacjenci, szpitale, kliniki, przychodnie oraz organizacje pożytku publicznego, które czerpią zarówno korzyści finansowe jak i wizerunkowe na tle innych podmiotów.

Kto stoi za projektem?

Tomasz Dziobiak, CEO - Od wielu lat jestem związany z rynkiem IT. Posiadam szerokie doświadczenie w branży bankowej i telekomunikacyjnej. Prowadzę znaczące i skomplikowane projekty biznesowe, a także projekty związane z usługami telemedycznymi. Małgorzata Olkowicz - Moim zadaniem jest budowanie nowoczesnych rozwiązań IT, które tworzą przewagę konkurencyjną na rynku. Zajmuję się sprzedażą, realizacją i usprawnianiem projektów biznesowych oraz informatycznych z uwzględnieniem bezpieczeństwa cyfrowego. Zarządzam także zespołem programistów i grafików. Oraz opiekuni klientów i informatycy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

MedGo zrealizowało ponad 20 projektów promocji zdrowia. Obecnie 212 podmiotów medycznych korzysta z rozwiązań MedGo oraz 2560 klientów indywidualnych jest objętych Teleopieką domową. Swoje usługi MedGo koncentruje szczególnie na potrzebie rozwoju podmiotów leczniczych.

Jakie są plany rozwoju?

Celem działalności MedGo jest nie tylko maksymalizacja zysków dla obu stron, ale także jak największe wykorzystanie sprawdzonych, innowacyjnych rozwiązań dla medycyny, które zaowocują w przyszłości nowymi możliwościami. Dobieramy naszych partnerów bardzo starannie i współpracujemy z najlepszymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

Startupy

Dodaj startup