MEDIAR

sport, lifestyle, społeczność, social media, marketing i reklama, aplikacje
https://www.mediar.tech
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

MEDIAR jest środowiskiem cyfrowym dla fanów sportów zarządzanym przez kibiców. Jednocześnie buduje infrastrukturę dla umożliwiania każdego budowania aplikacji zdecentralizowanych wokół społeczności sportowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Fani i ich wkład nie są doceniani na runku. Wnoszą ogromny wkład i wpływają na wyniki finansowe calej branży a nie są za to w żadny sposób wynagradzani. MEDIAR zmienia model całego rynku, dając więcej władzy kibicom i wzbogacając ich doświadczenia za pomocą narzędzi technologicznych. Jednocześnie, zachęcając partnerów do społeczności udostępnia im globalną przestrzeń dla reklamy, promocji i rozwoju. Tym samym MEDIAR zbudował win-win model gdzie każdy zyskuje.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Budujemy nowoczesną społeczność MEDIAR przezdewszstkim dla milośników sportów, kibiców ale zarówno dla wszystkich interesariuszy branży sportowej - partnerów, marek światowych, influencerów, zawodowców, klubów, kampanii transportowych i inn.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Pobieramy drobne opłaty od każdej transakcji oraz z partnerstw i reklam.

Kto stoi za projektem?

Za projektem MEDIAR stoją kibice przede wszystkim. Zespół się składa z ekspertów z rynków kapitałowych, nowoczesnych technologii, strategii, marketingu, sportu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Pierwsza aplikacja z rodziny MEDIAR - applikacja dla fanów piłki nożnej MatchDiary w najbliższym czasie będzie dostępna w wersji Beta. Obecnie przeprowadzamy światową kampanie ICO i budujemy społeczność MEDIAR.

Jakie są plany rozwoju?

Rozwój infrastruktury, funkcjonalności cyfrowych, nawiązanie nowych partnerstw, zakończenie ICO.

Startupy

Dodaj startup