Męska Paka

e-commerce
www.meskapaka.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Męska Paka to sklep internetowy oferujący zestawy męskiego asortymentu dla mężczyzn. Oddajemy w ręce naszych klientów limitowane zestawy produktów o najwyższej jakości w przystępnej cenie. Wszystko to spakowane w eleganckie pudełko i dostarczone pod wskazany adres. Każdy miesiąc przynosi premierę innego zestawu męskich akcesoriów. Nasze komplety produktów to unikalne oraz limitowane zestawienia, które nie powtórzą się nigdy więcej w tym samym układzie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wierzymy, że każdy mężczyzna definiuje siebie przez rzeczy, które posiada. Określ własny styl poprzez akcesoria o niepodważalnej jakości, elegancji oraz użyteczności wynikającej z czystego, męskiego pragmatyzmu. Męska Paka ten asortyment dostarcza co miesiąc w innym wydaniu. Wystarczy wejść na stronę i dokonać zakupu - bez umów i pakietów. Jeżeli zestaw Ci się podoba wchodzisz i kupujesz. Ach… oczywiście Męska Paka to również doskonałe rozwiązanie problemu dla wszystkich Pań, które szukają ciekawego prezentu dla swojego mężczyzny.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Męska Paka jest produktem tworzonym przez mężczyzn dla mężczyzn. Tym samym doskonale oddaje potrzebę wyrażenia tego, co najistotniejsze w tego rodzaju produktach: użyteczności, estetyki i klasycznej elegancji.

Kto stoi za projektem?

Męska Paka stworzona została przez zespół SzkoleDobrychManier.pl. Sklep jest odpowiedzią na zapotrzebowanie dotychczasowych klientów SDM, stanowiąc przy tym rozwój firmy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt zadebiutował z początkiem grudnia. Jako bardzo młoda marka stawiamy przede wszystkim na działania reklamowe i uwierzytelniające nasz sklep. Mamy nadzieję, że o wynikach poinformujemy z dużym zadowoleniem już wkrótce.

Jakie są plany rozwoju?

Każdy miesiąc to inny zestaw produktów, dlatego kierujemy swoje wysiłki w kierunku oferowania coraz atrakcyjniejszego asortymentu o jak najwyższej jakości. Najbliższe miesiące to jednoczesne dostosowywanie oferty sklepu do oczekiwań klientów, stąd nie wykluczamy zmian w formie i zawartości zestawów.

Startupy

Dodaj startup